IH Kyiv

Сертифікат IHVYL

International House Very Young Learners (IH VYL)

Сертифікат ІН із викладання наймолодшим слухачам

Курс ІН з викладання наймолодшим слухачам (IHVYL) спрямований на підготовку викладачів до роботи з наймолодшими слухачами віком 3, 4 та 5 років. Цей курс дуже популярний, адже все більше шкіл та дитячих садочків в усьому світі зараз зосереджується на навчанні маленьких дітей іноземним мовам.
На кого розрахований курс?
• На досвічених викладачів мови, які зацікавлені в роботі з наймолодшими слухачами (віком 3-5 років)
• На досвічених викладачів мови, які вже викладали або викладають молодшим слухачам (віком від 6 років) та бажають здобути спеціалізовані навички з викладання ще меншим дітям (віком 3-5 років)
• На кваліфікованих викладачів, що мають досвід викладання дорослим, але не дітям.
• На викладачів, що лише нещодавно здобули відповідну кваліфікацію, розпочали викладати англійську та бажають спеціалізуватися на викладанні дітям віком 3-5 років.
• На тих, хто працює у школах та дитячих садочках і бажає здобути навички роботи з маленькими дітьми в класі, не обов’язково пов’язані з викладанням саме англійської.
Будь-ласка, зауважте, що мінімальний рівень володіння англійською має бути щонайменше С1.

Деталі курсу:

Вартість курсу

ГРН. 16299

*Без вартості сертифікату

Вартість сертифікату

GBP 98

  

Курс розроблено спеціально для викладачів, що працюють або планують працювати із дітьми віком 3-5 років.
Кандидат на здобуття сертифікату вже має попередній досвід викладання англійської дорослим (наприклад, IHCTL/ CELTA), дітям (віком від 6 років) або підліткам, а можливо навіть і IH CYLT (International House Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers), оскільки курс спрямований не стільки на викладання саме мови, як на здобуття нових навичок в роботті з найменшими дітьми. Попередній досвід викладання наймолодшим слухачами (віком 3-5 років) не є обов’язковим.
Курс проходить відповідно до стандартів International House World Organisation (IHWO) і учасники, які закінчать курс успішно, отримають сертифікат IHWO.

Курс складається з 10 (онлайн) занять, що розглядатимуть наступні теми:
1. Хто такі наймолодші слухачі (VYLs)
2. Вчитель наймолодших слухачів
3. Техніки роботи із дітьми в класі
4. Підручники та навчальні матеріали
5. Розробка навчальних матеріалів
6. Планування занять
7. Казки та оповідання для дітей
8. Ігри для дітей
9. Музика та пісні для дітей
10. Навчання читанню та письму

Впродовж сесій ви братимете участь в обговореннях, вікторинах, читанні та різноманітних вправах, які ви в подальшому зможете використовувати під час ваших занять. Кожен модуль міститиме визначену кількість завдань відповідно до теми курсу.
Наприклад, у першому модулі вам буде запропоновано визначити, що саме ви хочете отримати від курсу, які саме з ваших навичок потребують розвитку і чого саме ви б хотіли навчитися. А в останньому модулі вам буде запропоновано підсумувати курс в цілому, чому ви навчились і які плани на майбутній професійний розвиток ви маєте. В цілому ці завдання не потребують написання творів, а є більш практичними.
Оцінювання
У кожному модулі є завдання, яке буде оцінюватися вашими тренерами. Остаточно оцінка буде визначена на основі виконаних завдань під час курсу, включаючи підсумкове письмове завдання.

Після закінчення курсу у вас залишиться дуже значна добірка вправ, ігор, пісень, які ви зможете застосовувати у класній роботі з дітьми.
Звичайно, курс містить корисні теоретичні матеріали, але передусім він спрямований на практичне застосування, і під час курсу ви матимете змогу дуже тісно спілкуватися з тренерами, та іншими викладачами, вашими колегами.

❓В чому полягає різниця у викладанні молодшим слухачам та наймолодшим слухачам?
✅В роботі з молодшими слухачами (діти від 6 років) ваша основна роль у класі – це роль викладача мови. Більшість дітей вже матиме досвід того, що таке знаходитися в класі та виконувати завдання.
Але під час викладання наймолодшим слухачам (дітям віком 3-5 років) основною вашою відповідальністю буде, наприклад, загальний догляд за дітьми, адже трирічна дитина не ходить на заняття тому, що їй свідомо цікаво вчити англійську. Вам потрібно буде піклуватися про дітей та їх потреби.
Загалом викладачі зазвичай проходять підготовку викладання молодшим слухачам, але не наймолодшим слухачам, а через різницю в потребах двох вікових груп зазнають складнощів у проведенні занять, які вони спланували. Цей курс розраховано спеціально для того, щоб допомогти викладачам подолати цю проблему та адаптуватися до потреб вікової категорії наймолодших слухачів (3-5 років).
❓Чи потрібно вивчати підготовчі матеріали до курсу?
✅Не потрібно. Усі необхідні матеріали буде надано під час курсу вашими тренерами.

Зазвичай курс проводитья щонайменше двома тренерами, але їх кількість може змінюватися в залежності від кількості учасників.

• Учасники мають володіти англійською на мінімальному рівні C1 згідно з Загальноєвропейськими рекомендацями з мовної освіти.
• Учасники мають бути повнолітніми та мати щонайменше повний загальний середній рівень освіти.
• Під час проходження курсу учасники повинні мати доступ до викладання або спостерігання за викладанням наймолодшим слухачам.
• Учасники мають демонструвати зацікавленість в викладанні наймолодшим слухачам та мати сертифікат рівня CRB або його аналог відповідно до національного законодавства.
• Учасники повинні мати попередній досвід викладання ELT дорослим (наприклад, IHCTL/ CELTA), а можливо навіть і IH CYLT (International House Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers).


Курс проходить відповідно до стандартів International House World Organisation (IHWO) і учасники, які закінчать курс успішно, отримають сертифікат IHWO.

Дати курсу:

До 6 осіб на курсі.

Як зареєструватися:

1. Завантажити IHVYL Application form (розділ “Завантаження”)

2. Відправити заповнену форму на E. tt@ihkyiv.com з темою “IHVYL 2023”

Після цього ми з Вами зв’яжемось щодо подальших інструкцій або зателефонуйте нам:

+38 050 200-80-89
+38 098 297-40-97

Залишились запитання?