IH Kyiv

Соціальна відповідальність

Ще з початку 2014 року International House Kyiv надає можливість навчання зі знижкою 50% для учасників АТО, а також для сімей загиблих воїнів. Після повномасштабного вторгнення 2022 року ми підтримуємо донатами ЗСУ та благодійний фонд «Повернись живим», а діти загиблих захисників навчаються безкоштовно. Знижки надаються постраждалим від війни та переміщеним особам.

Ми віримо, що тільки в єднанні, допомозі один одному, та постійній підтримці наших захисників, ми здатні здолати ворога, відстояти наш суверенітет і європейське майбутнє. Ми обовʼязково відбудуємо нашу країну, а IH Kyiv й надалі сприятиме розвитку сучасної освіти в Україні, бо кожен наш клієнт своїми знаннями та професійним зростанням наближає  наше єднання з цивілізованим світом.  

 

Разом до Перемоги!

Подати заявку на навчання можна:

  • написавши листа на E. info@ihkyiv.com
  • або за Т. (044) 394-80-88, (098) 297-40-97

*Для того, щоб отримати можливість навчатися на курсах з 50% знижкою, Вам потрібно надати оригінал підтверджуючих документів, пройти тестування на визначення рівня англійської мови та приєднатися до групи Вашого рівня за наявності вільних соціальних місць.

Ми будемо вдячні, якщо Ви поширите інформацію про нас своїм друзям й залишете відгук на нашій сторінці у Facebook:

Залишились запитання?