Про міжнародні іспити

Мільйони людей в усьому світі щороку складають іспити на підтвердження рівня володіння англійською мовою з метою отримання роботи, вступу на навчання, еміграції тощо.
Такими іспитами вважаються TOEFL, IELTS, Cambridge English Language Assessment.

International House Kyiv є офіційним акредитованим центром з приймання Кембриджських іспитів у Києві: YLE, A2 Key / Key for Schools (KET), B1 Preliminary / Preliminary for Schools (PET), B2 First / First for Schools (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE), ILEC, BEC, TKT.

Швидкий перехід:

Шановні випускники шкіл України та їх батьки!
Ви можете знайти інформацію Міністерства Освіти і Науки України щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов на цій сторінці в блоці ЗАВАНТАЖЕННЯ.

В нашому офісі Ви завжди можете отримати всю практичну інформацію, а також зареєструватися на іспит.

Наші Клієнти мають можливість брати участь у безкоштовних пробних тестах. Протягом року ми проводимо різноманітні заходи, під час яких вчителі шкіл і викладачі ВНЗ, школярі та студенти, всі, хто планує складати Кембриджські іспити, мають можливість отримати додаткову інформацію.

Нижче наведена докладна інформація про кожний іспит.

Що таке міжнародний іспит IELTS?

Іспит IELTS – всесвітньо відомий стандарт перевірки знання англійської мови. Його використовують для вступу до іноземних навчальних закладів, з метою еміграції до інших країн або для працевлаштування за кордоном. Цей іспит визнаний багатьма університетами Великобританії, Австралії, Канади, Нової Зеландії. Також він необхідний для роботи за кордоном.


Записатись на тестування

YLE – Young Learners Exams

Велика кількість батьків вже переконались, що підготовка до та складання міжнародних іспитів значно підвищують зацікавленість дітей у вивченні англійської мови. Участь в Кембриджських іспитах та їх претестах також допомагають краще розібратись у структурі іспитів, а отримані сертифікати є доказом серйозного ставлення до навчання при вступі до університету і, головне, є підтвердженням знання англійської мови на міжнародному рівні.

Основна мета іспитів – допомогти дітям набути впевненості у своїх знаннях та підвищити зацікавленість у подальшому вивченні мови.
Отже, підкреслюємо, що батьки, чиї діти проходили тести, підтверджують, що Кембриджські іспити Young Learners це:

  • Мотивація до подальшого вивчення англійської мови;
  • Набуття першого досвіду складання міжнародних іспитів;
  • Набуття впевненості в собі;
  • Яскрава подія, яку дитина запам’ятає;
  • Цікаві екзаменаційні завдання в ігровій формі;
  • Хороша підготовка при складанні серйозніших іспитів у майбутньому;
  • Велике досягнення в житті, підтверджене міжнародним сертифікатом Кембриджського університету.

3 рівні складності

Кембриджські іспити Young Learners мають 3 рівні складності Pre A1 Starters, A1 Movers та A2 Flyers. Вони готуються для дітей від 7 до 12 років. Іспити створені за принципом нарощування складності таким чином, що діти починають з простих слів і виразів на рівні Starters і поступово підходять до більш складних мовних одиниць на рівнях Movers та Flyers.
 
“Жива” англійська

Кембриджські іспити Young Learners ґрунтуються на перевірці мовних навичок: аудіювання, читання, письма та розмовної англійської, кожна з яких перевіряється у відповідних частинах іспиту.
На заняттях, в процесі підготовки до іспиту, діти вивчають великі масиви слів та фразеологізмів, які використовуються британцями та американцями у повсякденному житті, а оскільки наші викладачі є носіями мови з відповідними міжнародними сертифікатами по комунікативній методиці викладання, нова інформація вивчається задіюючи всі види пам’яті та активно використовується на практиці.

Це весело

Наші спостереження та відгуки Студентів підтверджують, що діти отримують задоволення як від підготовки до іспитів Young Learners, так і від самого складання. Іспити містять такі завдання, як малювання або розфарбовування, головоломки, пазли, що перетворюють процес навчання та використання мови у веселу та корисну гру.
 
Міжнародні стандарти для Вашої дитини

Кембриджські іспити Young Learners встановлюють міжнародні стандарти з англійської мови в початковій шкільній освіті як для самих учнів, так і для викладачів.
Всі кандидати складають іспити за єдиними стандартами і отримують сертифікат Cambridge English.
 
Сертифікат для кожного

Кожна дитина, яка складає іспит Young Learners, отримує сертифікат того чи іншого рівня: він може мати максимум 5 знаків у вигляді Кембриджського герба по кожній мовній навичці (аудіювання, читання, письмо і розмовна англійська). Це чітко показує прогрес Вашої дитини та служить для неї гарною мотивацією для подальшого вивчення мови.
 
Англійська для всіх

Після засвоєння рівня A2 Flyers за Кембриджською шкалою дитячих іспитів Young Learners, можна починати підготовку до A2 Key (KET) або B1 Preliminary (PET). Це міжнародні сертифікати з англійської мови для дітей старшого віку і підлітків. Починаючи з Young Learners і просуваючись вгору до кожного наступного рівня, дитина ефективно засвоює англійську мову.

Записатись на тестування

A2 Key English Test (KET)

Це початковий тест із серії Кембриджських іспитів, який перевіряє здатність спілкуватися англійською мовою в повсякденних ситуаціях на елементарному рівні, наприклад, подорожуючи. Це означає, що Ви здатні використовувати англійську мову в повсякденному житті. У 2009 році з’явився новий різновид іспиту KET – іспит KET для шкіл, який призначений для школярів віком від 11 до 14 років.


Записатись на тестування

B1 Preliminary English Test (PET)

Іспит PET Cambridge English Preliminary – це другий тест із серії Кембриджських іспитів, що показує володіння письмовою та усною англійською на середньому рівні. У 2009 році з’явився новий різновид іспиту PET – іспит PET для шкіл, що призначено для школярів у віці від 11 до 14 років. Щорічно у більш ніж 100 країнах складають цей іспит.


Записатись на тестування

B2 First Certificate in English (FCE)

Іспит FCE третій з серії Кембриджських іспитів, що перевіряє вміння впевнено спілкуватись англійською мовою як в усній, так і в письмовій формі. Для успішного складання FCE кандидат має вміти легко спілкуватись на різні теми з носіями мови, вміти аналізувати отриману інформацію та аргументовано висловлювати свою точку зору.
Сертифікат, що отримує кандидат після успішного складання підходить всім охочим використовувати англійську мову в роботі та для навчання.


Записатись на тестування

C1 Cambridge Advanced English (CAE)

Іспит CAE підтверджує наявність високого рівня англійської мови, достатнього для вступу до британських вишів і застосування в професійних сферах.Записатись на тестування

C2 Cambrdge Proficiency English (CPE)

Згідно до загальноєвропейської системи рівнів володіння мовами іспит CPE передбачає наявність найвищого рівня англійської мови у кандидата. На даному рівні кандидат повинен розуміти різні тексти без особливих зусиль; вміти відтворити основний зміст інформації, отриманої як з письмових, так і усних джерел і аргументовано відстоювати свою точку зору.
 


Записатись на тестування

Contact