Про міжнародні іспити

Мільйони людей в усьому світі щороку складають іспити на підтвердження рівня володіння англійською мовою з метою отримання роботи, вступу на навчання, еміграції тощо.
Такими іспитами вважаються TOEFL, IELTS, Cambridge English Language Assessment.

International House Kyiv є офіційним акредитованим центром з прийому Кембриджзьких екзаменів у Києві: YLE, A2 Key / Key for Schools (KET), B1 Preliminary / Preliminary for Schools (PET), B2 First / First for Schools (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE), ILEC, BEC, TKT.

Швидкий перехід:

Шановні випускники шкіл України та їх батьки!
Ви можете знайти інформацію Міністерства Освіти і Науки України щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/2018 навчальному році на цій сторінці в блоці ЗАВАНТАЖЕННЯ.

У нашому офісі Ви завжди можете отримати всю практичну інформацію, а також зареєструватися на іспит.

Наші клієнти мають можливість брати участь у безкоштовних пробних тестах. Протягом року ми проводимо різноманітні заходи, під час яких вчителі шкіл і викладачі ВНЗ, школярі та студенти, всі, хто планує здавати Кембриджські іспити, мають можливість отримати додаткову інформацію.

Нижче наведена докладна інформація про кожний іспит.

Що таке міжнародний іспит IELTS?

Іспит IELTS – це міжнародна система перевірки знання англійської мови, необхідна для навчання у вищих навчальних закладах на англійській мові. Цей іспит визнаний багатьма університетами Великобританії, Австралії, Канади, Нової Зеландії.


Записатись на тестування

YLE – Young Learners Exams

Багато батьків вже переконалися, що складання Кембриджських екзаменів значно підвищує зацікавленість дітей у вивченні англійської мови. Участь в Кембриджських іспитах також допомагає здобути корисний досвід складання іспитів, а отримані сертифікати стануть доказом серйозного ставлення до навчання при вступі до університету і, головне, підтвердять знання англійської мови на міжнародному рівні.
 
Основна мета іспитів – допомогти дітям набути впевненості в своїх знаннях, підвищити інтерес до подальшого вивчення англійської мови. Багато батьків, чиї діти проходили тести, підтвердили, що Кембриджські іспити Young Learners це:

  • Мотивація до подальшого вивчення англійської мови;
  • Набуття першого досвіду складання міжнародних іспитів;
  • Набуття впевненості в собі;
  • Яскрава подія, яку дитина запам’ятає;
  • Цікаві, веселі екзаменаційні завдання в ігровій формі;
  • Хороша підготовка до здачі серйозніших іспитів в майбутньому;
  • Велике досягнення в житті, підтверджене міжнародним сертифікатом Кембріджського університету.
     
  • рівні*

Кембриджські іспити Young Learners мають 3 рівні складності Pre A1 Starters, A1 Movers та A2 Flyers. Вони розраховані на дітей від 7 до 12 років. Іспити створені за принципом нарощування складності таким чином, що діти починають з простих слів і виразів на рівні Starters і поступово підходять до більш складних мовних одиниць на рівнях Movers та Flyers.
 
“Жива” англійська

Кембриджські іспити Young Learners грунтуються на розвитку мовних навичок: аудіювання, читання, письма та розмовної мови, що перевіряється в відповідних частинах іспиту (кожна дитина здає усну частину, яку приймає кваліфікований екзаменатор), тому на заняттях, в процесі підготовки діти повинні вчитися активно використовувати англійську мову, розмовляти нею. Це буде хорошою практикою і додасть їм впевненості.
 
Це весело

Наші спостереження підтверджують, що діти отримують задоволення як від підготовки до іспитів Young Learners, так і від самої здачі. Іспити містять такі завдання, як малювання або розфарбовування, головоломки, пазли, що захоплює дітей і є чудовою мотивацією.
 
Міжнародні стандарти для Вашої дитини

Кембриджські іспити Young Learners встановлюють міжнародні стандарти з англійської мови в початковій шкільній освіті як для самих учнів, так і для викладачів.
Всі кандидати здають іспити за єдиними стандартами і отримують сертифікат Cambridge English.
 
Сертифікат для кожного

Кожна дитина, яка складає іспит Young Learners, отримує сертифікат того чи іншого рівня: він може мати максимум 5 знаків у вигляді Кембриджського герба по кожному мовному навику (аудіювання, читання, письмо і розмовна мова). Це чітко відображає прогрес Вашої дитини і служить для неї гарною мотивацією для подальшого вивчення англійської мови.
 
Англійська для всіх

Коли дитина засвоює рівень A2 Flyers за Кембриджською шкалою дитячих іспитів Young Learners, можна починати підготовку до A2 Key (KET) або B1 Preliminary (PET). Це міжнародні сертифікати з англійської мови для дітей старшого віку і підлітків. Починаючи з Young Learners і просуваючись вгору до кожного наступного рівня, дитина ефективно освоює англійську мову.

Записатись на тестування

A2 Key English Test (KET)

Це початковий тест із серії Кембриджських екзаменів, який перевіряє здатність спілкуватися англійською мовою в повсякденних ситуаціях на елементарному рівні. Це означає, що ви здатні використовувати англійську мову в повсякденному житті, наприклад, подорожуючи. У 2009 році з’явився новий різновид іспиту KET – іспит KET для шкіл, який призначений для школярів віком від 11 до 14 років.


Записатись на тестування

B1 Preliminary English Test (PET)

Іспит PET Cambridge English Preliminary – це другий тест із серії Кембриджських іспитів, який перевіряє володіння письмовою та усною англійською мовою на середньому рівні. У 2009 році з’явився новий різновид іспиту PET – іспит PET для шкіл, який призначений для школярів у віці від 11 до 14 років. Щорічно в більш ніж 100 країнах здають цей іспит.


Записатись на тестування

B2 First Certificate in English (FCE)

Екзамен FCE – це третій іспит в серії Кембриджських екзаменів, який перевіряє вміння впевнено спілкуватися англійською мовою як в усній, так і в письмовій формі. Іспит підходить для бажаючих використовувати англійську мову в роботі та для навчання. Для успішного складання FCE кандидат повинен вміти легко спілкуватися на різні теми з носієм мови без значних зусиль і вміти аналізувати і висловлювати свою точку зору.


Записатись на тестування

C1 Cambridge Advanced English (CAE)

Іспит CAE передбачає наявність високого рівня англійської мови у кандидатів, достатнього для вступу до деяких британських унивеpситетів і застосування в професійних сферах.Записатись на тестування

C2 Cambrdge Proficiency English (CPE)

Згідно загальноєвропейської системи рівнів володіння мовами іспит CPE передбачає наявність найвищого рівня англійської мови у кандидатів. На даному рівні кандидат повинен розуміти різні тексти без особливих зусиль; вміти відтворити основний зміст інформації, отриманої як з письмових, так і усних джерел і аргументовано відстоювати свою точку зору.
 


Записатись на тестування

Екзамен IELTS та підготовка до нього

Екзамен IELTS — всесвітній стандарт перевірки знання англійської мови. Сертифікати IELTS використовують для вступу до іноземних навчальних закладів, з метою еміграції до інших країн, або для працевлаштування за кордоном. Сертифікат IELTS має термін дії 2 роки і шкалу оцінок від 0 до 9 балів. Для прикладу, вступ в магістратуру у Великобританії потребує результату IELTS 6,5 балів.

Тести IELTS проводять авторизовані центри в усьому світі, в тому числі і в Києві. Але при складанні тесту без підготовки дуже легко втратити важливі бали. Структура цього іспиту доволі складна і час на його виконання обмежений. Тому варто пройти професійну підготовку на спеціальних курсах для того, щоб з першого разу отримати необхідний бал.

Курси підготовки до IELTS тривають 2 місяці і їх мета – навчити кандидатів техніці складання цього тесту.

Для запису в групу необхідно записатися на вступний тест і вказати, який бал ви бажаєте отримати на іспиті.

Записатись на тестування