Про міжнародні іспити

Мільйони людей в усьому світі щороку складають іспити на підтвердження рівня володіння англійською мовою з метою отримання роботи, вступу на навчання, еміграції тощо.
Такими іспитами вважаються TOEFL, IELTS, Cambridge English Language Assessment.

International House Kyiv є офіційним акредитованим центром з прийому Кембриджзьких екзаменів у Києві: YLE, KET, PET, FCE, CAE, CPE, ILEC, BEC, TKT.

Швидкий перехід:

У нашому офісі Ви завжди можете отримати всю практичну інформацію, а також зареєструватися на іспит.

Наші клієнти мають можливість брати участь у безкоштовних пробних тестах. Протягом року ми проводимо різноманітні заходи, під час яких вчителі шкіл і викладачі ВНЗ, школярі та студенти, всі, хто планує здавати Кембриджські іспити, мають можливість отримати додаткову інформацію.

Нижче наведена докладна інформація про кожний іспит.

Що таке міжнародний іспит IELTS?

Іспит IELTS – це міжнародна система перевірки знання англійської мови, необхідна для навчання у вищих навчальних закладах на англійській мові. Цей іспит визнаний багатьма університетами Великобританії, Австралії, Канади, Нової Зеландії.


Записатись на тестування

YLE – Young Learners Exams

Багато батьків вже переконалися, що складання Кембриджських екзаменів значно підвищує зацікавленість дітей у вивченні англійської мови. Участь в Кембриджських іспитах також допомагає здобути корисний досвід складання іспитів, а отримані сертифікати стануть доказом серйозного ставлення до навчання при вступі до університету і, головне, підтвердять знання англійської мови на міжнародному рівні.


Записатись на тестування

KET – Key English Test

Це початковий тест із серії Кембриджських екзаменів, який перевіряє здатність спілкуватися англійською мовою в повсякденних ситуаціях на елементарному рівні. Це означає, що ви здатні використовувати англійську мову в повсякденному житті, наприклад, подорожуючи. У 2009 році з’явився новий різновид іспиту KET – іспит KET для шкіл, який призначений для школярів віком від 11 до 14 років.


Записатись на тестування

PET – Preliminary English Test

Іспит PET Cambridge English Preliminary – це другий тест із серії Кембриджських іспитів, який перевіряє володіння письмовою та усною англійською мовою на середньому рівні. У 2009 році з’явився новий різновид іспиту PET – іспит PET для шкіл, який призначений для школярів у віці від 11 до 14 років. Щорічно в більш ніж 100 країнах здають цей іспит.


Записатись на тестування

FCE – First Certificate in English

Екзамен FCE – це третій іспит в серії Кембриджських екзаменів, який перевіряє вміння впевнено спілкуватися англійською мовою як в усній, так і в письмовій формі. Іспит підходить для бажаючих використовувати англійську мову в роботі та для навчання. Для успішного складання FCE кандидат повинен вміти легко спілкуватися на різні теми з носієм мови без значних зусиль і вміти аналізувати і висловлювати свою точку зору.


Записатись на тестування

CAE – Cambridge Advanced English

Іспит CAE передбачає наявність високого рівня англійської мови у кандидатів, достатнього для вступу до деяких британських унивеpситетів і застосування в професійних сферах.Записатись на тестування

CPE – Cambrdge Proficiency English

Згідно загальноєвропейської системи рівнів володіння мовами іспит CPE передбачає наявність найвищого рівня англійської мови у кандидатів. На даному рівні кандидат повинен розуміти різні тексти без особливих зусиль; вміти відтворити основний зміст інформації, отриманої як з письмових, так і усних джерел і аргументовано відстоювати свою точку зору.
 


Записатись на тестування

Екзамен IELTS та підготовка до нього

Екзамен IELTS — всесвітній стандарт перевірки знання англійської мови. Сертифікати IELTS використовують для вступу до іноземних навчальних закладів, з метою еміграції до інших країн, або для працевлаштування за кордоном. Сертифікат IELTS має термін дії 2 роки і шкалу оцінок від 0 до 9 балів. Для прикладу, вступ в магістратуру у Великобританії потребує результату IELTS 6,5 балів.

Тести IELTS проводять авторизовані центри в усьому світі, в тому числі і в Києві. Але при складанні тесту без підготовки дуже легко втратити важливі бали. Структура цього іспиту доволі складна і час на його виконання обмежений. Тому варто пройти професійну підготовку на спеціальних курсах для того, щоб з першого разу отримати необхідний бал.

Курси підготовки до IELTS тривають 2 місяці і їх мета – навчити кандидатів техніці складання цього тесту.

Для запису в групу необхідно записатися на вступний тест і вказати, який бал ви бажаєте отримати на іспиті.

Записатись на тестування