IH Kyiv

Про International House

International House World Organisation – це міжнародна мережа мовних шкіл із штаб-квартирою у Лондоні, світовий лідер у викладанні іноземних мов та підготовці викладачів. Компанія була заснована ще в 1953 році в місті Кордоба (Іспанія) британцями Джоном та Брітою Хейкрафт з метою впровадження інноваційних підходів до викладання іноземних мов та тренінгів викладачів.

На сьогоднішній день International House налічує більше 150 шкіл у 52 країнах світу. Вони підпорядковуються єдиним стандартам і регулярно інспектуються. Наразі  IHWO – найбільша мережа шкіл для викладання англійської мови як іноземної (EFL). Викладачі мережі мають можливість постійно підвищувати кваліфікацію та переїжджати з країни в країну, набуваючи досвіду  в різних школах. Міжнародна організація International House щорічно навчає іноземних мов мов більш ніж 200 000 студентів по всьому світу, та проводить різноманітні професійні тренінги для сотень тисяч викладачів.

International House Kyiv – це перша міжнародна мовна школа в Україні, яка  була започаткована в 1992 році Міжнародним Фондом «Відродження», а в 1993 році була афілійована до International House World Organization. Вже 30 років поспіль школа є єдиним офіційним представником IHWO у м. Києві, допомагаючи тисячам українців професійно зростати,  розбудовувати економіку незалежної України, інтегруватися в глобальний світовий освітній та бізнесовий простір. З 2005 року IH Kyiv став першим в Україні Кембриджським Центром перепідготовки викладачів англійської мови, це був рік впровадження міжнародних стандартів в систему мовної освіти в нашій країні.  З того часу і по сьогоднішній день ми активно поширюємо свій досвід як в Україні так і за кордоном,  пишаємось тим, що більшість наших випускників  створили  свої подібні школи і натхненно працюють в різних куточках нашої країни та за кордоном, допомагаючи своїм клієнтам пізнавати світ, здобувати освіту та розбудовувати нашу державу.

Наразі філії International House є також  у Львові та Харкові.

Наші переваги

  • методика, що  гарантує реальний результат, бо англійська – єдина мова викладання, навіть на початкових рівнях
  • Українські та іноземні викладачі з найвищою міжнародною кваліфікацією – сертифікати CELTA або дипломи Delta, Trinity, TESOL
  • ідеальне поєднання  носіїв мови і місцевих викладачів – 1:1
  • Стандартні групи 6-10 осіб, міні -групи по 2-3 людини та індивідуальні заняття
  • Сучасні навчальні ресурси, різні формати занять (онлайн та наживо)
  • Можливість приєднання до навчального процесу кожного місяця
  • Власний тренінговий центр світового рівня для викладачів англійської
  • Можливість вчитися за кордоном у школах мережі International House
  • Міжнародний сертифікат International House отримує кожен клієнт

В International House ми робимо все можливе, щоб ви якомога швидше заговорили англійською. З нашою методикою неможливо не вивчити мову – це доведено багаторічним міжнародним досвідом! 2023 рік – ювілейний, мережа IHWO святкує 70-річчя, а IH Kyiv – 30 років!

Приєднуйтесь!

Коротка історія:

Організація IHWO була заснована в 1953 році в місті Кордоба (Іспанія) британцями Джоном та Брітою Хейкрафт з метою впровадження інноваційних підходів до викладання іноземних мов і підготовки викладачів.

Міжнародна організація International House щорічно навчає англійської мови та інших мов більш ніж 200 000 студентів, а також тренує тисячі вчителів працювати за сучасною комунікативною методикою.

В Україні також є філії International House у Львові, Харкові та Дніпропетровську.

Пора нарешті вивчити англійську!

Залишились запитання?