Англійська для дітей

International House Київ пропонує курси англійської мови для дітей різного віку, від 4 до 17 років. Інтерактивний підхід, багаторічний досвід роботи, відсутність перекладу з рідної мови перетворюють навчання в задоволення та гру і гарантують швидкий результат.

З дітьми працюють висококваліфіковані викладачі нашої міжнародної команди, які пройшли спеціальний курс, акредитований в Кембриджському Університеті і отримали диплом IHCYLT.

В основі навчання лежить унікальний комунікативний метод, при якому дитина засвоює англійську так само як і рідну мову, тобто вже з самого першого заняття починає говорити англійською мовою. Глибоке занурення в мовне середовище є дуже важливим. Заняття будуються так, щоб учні могли якомога більше спілкуватися. Захоплюючі форми навчання та використання online компонента дозволяють підліткам з інтересом виконувати завдання вдома. А тематичні заходи Friday Fun Club – спільні свята, ігри, майстер-класи та квести – чудова можливість практикувати англійську у вільній атмосфері спілкування з однолітками.

Швидкий перехід:

Літні інтенсиви для дітей в Києві

Як це було : читайте про результати курсу тут*

Англійська мова для малюків 4-6 років

Чим раніше дитина починає освоювати другу мову, тим легше це їй дається і тим досконаліші знання та навички. Вивчення другої мови стимулює інтелектуальний розвиток дітей і допомагає гармонійно розвиватися. Курси англійської мови в IH Kyiv – це індивідуальний підхід до кожного учня і увага до його особистих потреб.

З вересня 2017 р. ми пропонуємо курс для наймолодших слухачів 4-6 років.
До курсу входять основи читання та письма, знайомство зі світом, що нас оточує, та багато іншого, і все це тільки англійською мовою!
Курс позитивно мотивує до подальшого навчання та сприяє всебічному розвитку кожної дитини.

Дізнатися деталі навчання та забронювати місце у групі для Вашої дитини Ви зможете за тел.: 044 394 80 88

Записатись на тестування


Англійська мова для дітей 7-10

Кожен школяр, який навчається в International House Kyiv знає, що тільки тут цікаво, весело й пізнавально можна вивчати англійську. Наши учні не бояться зустріти англомовного викладача в коридорі школи, навпаки вони з радістю дізнаються в нього останні новини й ведуть бесіду про погоду. Вони встигають роблять шкільні домашні завдання самостійно та їх батьки пишаються ними. Так само як і ми пишаємось кожним успіхом наших учнів.

Розклад занять:

Понеділок-Середа 15:30 – 17:00
Вівторок – Четвер 15:00 – 16:30

Забронювати місце у групі для Вашої дитини Ви зможете за тел.: 044 394 80 88

Записатись на тестування

Англійська мова для підлітків 11-14 років

Грунтовна мовна підготовка, що ефективно працює в багатьох школах IH, дозволяє освоїти знання, необхідні для успішного навчання в школі і здачі міжнародних іспитів. Навчальний процес носить захоплюючий і активний характер. Наголос робиться на створення граматичної бази і розвиток розмовної мови, використання останніх технологій і методик. Враховуються особливості підліткової психології, інтереси і потреби цієї вікової групи. Групи і тематична спрямованість формуються в залежності від рівня і віку студентів.

Графік занять:

Понеділок-Середа 17:15 – 18:45
Вівторок – Четвер 16:45 – 18:15

Забронювати місце у групі для Вашої дитини Ви зможете за тел.: 044 394 80 88

Записатись на тестування

Підготовка до іспитів з англійської

В International House у дітей є можливість підготуватися до міжнародних іспитів з англійської, що підтверджують рівень володіння мовою відповідно до Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (Common European Framework of Reference for Languages). Іспити, розроблені Кембриджським університетом (Cambridge ESOL) та розраховані на будь-який рівень володіння мовою.

Графік навчання:

Вівторок-Четвер 18:30-20:45

IH Kyiv займається підготовкою до здачі Кембриджських іспитів і тесту IELTS вже більше 20 років. Наші вчителі мають сертифікат екзаменатора Кембриджського університету і тесту IELTS. Де б Вам не довелося здавати іспит з англійської мови, ретельна підготовка на курсах IH Kyiv забезпечить вам впевненість у власних знаннях і високі результати.

Забронювати місце у групі для Вашої дитини Ви зможете за тел.: 044 394 80 88

Докладніше про міжнародні іспити й підготовку до них

Додаткові програми по п’ятницях Friday Fun Club

Розважально-пізнавальний курс, основна мена якого – надати можливість використовувати англійську в житті, покращити розмовні здібності та провести час весело та з користю. Детальніше читайте тут

Літо – це час для відпочинку та хоббі.

IH Kyiv пропонує Вашій дитині провести літо 2018 р. цікаво, корисно й весело.

Записатись на тестування

Вартість навчання для дітей з 1 вересня 2018 р.

Розклад та вартість навчання

Записатись на тестування