Англійська для дітей

International House Київ це школа повного циклу, що пропонує курси англійської мови для дітей будь-якого віку (від 4 до 17 років). Інтерактивний підхід, багаторічний досвід роботи, відсутність перекладу з рідної мови, перетворюють навчання в задоволення та гру і гарантують швидкий та якісний результат.

З дітьми працюють висококваліфіковані викладачі нашої міжнародної команди, які пройшли обов’язковий спеціальний курс, акредитований в Кембриджському Університеті і отримали диплом IHCYLT.

В основі навчання – комунікативний метод, при якому дитина вже з самого першого заняття починає говорити англійською, потрапивши в мовне середовище, де в ігровый формі та за допомогою комбінації спеціальних технік, граючись починає говорити. Заняття будуються так, щоб учні могли якомога більше спілкуватись між собою на уроці, сучасні та корисні теми в поєднанні з online компонентами робить виконання домашніх завдань цікавим та пізнавальним.
В комбінації з щотижневими тематичними заходами Friday Fun Club – веселі свята, різноманітні ігри, майстер-класи, квести, перегляди кіно та інші розвиваючі активності – ваша дитина отримує чудову можливість не тільки вивчати англійську, а і практикувати її в невимушеній атмосфері спілкування з однолітками.

Швидкий перехід:


Курси англійської мови для малюків 4-6 років

Чим раніше дитина починає засвоювати другу мову, тим легше їй це вдається і тим досконаліші її знання та навички. Вивчення другої мови стимулює інтелектуальний розвиток дітей і допомагає гармонійно розвиватися. Курси англійської мови в IH Kyiv – це індивідуальний підхід до кожного учня і увага до його особистих потреб.

До курсу входять основи читання та письма, знайомство зі світом, що нас оточує, та багато іншого, і все це тільки англійською мовою!
Курс позитивно мотивує до подальшого навчання та сприяє всебічному розвитку Вашої дитини.

Дізнатися деталі навчання та забронювати місце в групі для Вашої дитини Ви зможете за тел.: 044 394 80 88, 098 297 40 97, 050 200 80 89 Viber

Записатись на тестування

Курси англійської мови для дітей 7-10 років

Кожен школяр, який навчається в International House Kyiv знає, що тільки тут можна вивчати мову цікаво, весело та пізнавально. Наши учні не бояться зустріти англомовного викладача в коридорі школи, навпаки вони з радістю дізнаються в нього останні новини й ведуть бесіду про погоду. Вони встигають робити шкільні домашні завдання самостійно, а їх батьки пишаються ними. Так само як і ми пишаємось кожним успіхом наших учнів, як в нашій школі, так і поза її межами.

Розклад занять:

Пн / Ср – 15:30 – 17:00
Вт / Чт – 15:00 – 16:30

Забронювати місце у групі для Вашої дитини Ви зможете за тел.: 044 394 80 88, 098 297 40 97, 050 200 80 89 Viber

Записатись на тестування

Курси англійської мови для підлітків 11-17 років

Грунтовна мовна підготовка, що показує свою ефективність на 5-ти континентах, в усіх 156 школах IH, дозволяє освоїти знання, необхідні для успішного навчання в школі та гарантованої здачі міжнародних іспитів. Навчальний процес носить захоплюючий, веселий та активний характер. Акцент робиться на глибинному вивченні граматичної бази та всебічному шліфуванні розмовних навичок. Використання новітніх технологій та методик, що визнані іншими школами всесвітньої мережі IH кращими, забезпечують високі показники успішності в навчанні наших Студентів. Враховуються особливості підліткової психології, інтереси і потреби цієї вікової групи. Групи і тематична спрямованість формуються в залежності від рівня і віку Студентів.

Розклад занять:

  • Двічі на тиждень:
    Пн / Ср – 17:15 – 18:45
    Вт / Чт – 16:45 – 18:15
  • Тричі на тиждень:
    Пн / Ср / Пт – 17:15 – 18:45
    Вт / Чт / Пт – 16:45 – 18:15

Забронювати місце в групі для Вашої дитини Ви зможете за тел.: 044 394 80 88, 098 297 40 97, 050 200 80 89 Viber

Записатись на тестування

Кембриджcькі екзамени та підготовка до них для підлітків 15+

В International House Kyiv Ваші діти мають можливість здати міжнародні іспити з англійської, що підтверджують рівень володіння мовою відповідно до Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (Common European Framework of Reference for Languages). Іспити, розроблені Кембриджським університетом (Cambridge ESOL) та розраховані на будь-який рівень володіння мовою.

Розклад занять:

Вт / Чт – 18:30 – 20:45

Крім здачі іспитів, Ваші діти можут підготуватись до екзаменів з нами. Ми готуємо до Кембриджських іспитів і тесту IELTS вже більше 20 років. Наші вчителі мають сертифікати екзаменаторів Кембриджського університету, що забезпечують Вашим дітям якісну та надійну підготовку.
Де б Вам не довелося здавати іспит з англійської, ретельна підготовка на курсах IH Kyiv забезпечить Вам впевненість у власних знаннях і високі результати.

Забронювати місце в групі для Вашої дитини Ви зможете за тел.: 044 394 80 88, 098 297 40 97, 050 200 80 89 Viber

Докладніше про міжнародні іспити й підготовку до них

Підготовка до ЗНО

Наші викладачі підготують Вашу дитину до здачі ЗНО з англійської мови. Курс написаний спеціально для успішної здачі іспиту. Студенти відпрацюють всі завдання тесту, підготуються до особливостей здачі, напишуть пробний ЗНО і навіть зможуть підготуватись для здачі на конкретний результат! Все це допоможе дітям спокійно та гарно здати екзамен. Більше інформацій читайте тут

Розклад занять:

Пт – 18:30 – 20:00

Забронювати місце в групі для Вашої дитини Ви зможете за тел.: 044 394 80 88, 098 297 40 97, 050 200 80 89 Viber

Записатись на тестування

Додаткові програми по п’ятницях Friday Fun Club

Розважально-пізнавальний курс, основна мена якого – надати можливість використовувати англійську в житті, покращити розмовні здібності та провести час весело та з користю. Детальніше читайте тут

Літні інтенсиви для дітей в Києві

Як це було : читайте про результати курсу для дітей ПРОФЕСІЇ тут*

Записатись на тестування

Вартість навчання для дітей з 1 вересня 2018 р.

Розклад та вартість навчання

Записатись на тестування

Дізнатись більше або зареєструватись на курс:Contact