International House Київ

Що таке IH (International House)?

International House World Organisation – це міжнародна мережа мовних шкіл і світовий лідер у викладанні іноземних мов та підготовці викладачів, що була заснована в 1953 році. IHWO забезпечує своїм членам широку методичну підтримку, допомагає в пошуку висококваліфікованих викладачів і академічного менеджменту за кордоном. Частиною International House стають тільки ті школи, які відповідають винятковим стандартам якості та регулярно перевіряються головним офісом, що знаходиться в Лондоні. Крім того, IHWO – найбільша мережа шкіл для викладачів англійської мови як іноземної (EFL).

Чому IH Київ?

В International House ми робимо все для забезпечення Клієнтів швидким та результативним навчанням. З нашою методикою неможливо не вивчити мову!

Місія організації — запровадження високих стандартів якості та інновацій у вивченні іноземних мов.

Історія IH

Першу школу і бренд International House заснували Джон і Брита Хейкрафт у 1953 році. У 1977 році відкрився перший у світі Центр підготовки викладачів, який за весь час розробив чимало курсів для викладачів, які використовуються і до сьогодні. Випускники цих курсів написали більшість підручників, які зараз використовуються для навчання. Високий професійний рівень вчителів, підготовлених в IH, став основою справжнього прориву у сфері методики навчання мовам.

International House World Organisation в цифрах

  • У мережу зі штаб-квартирою в Лондоні входить 160 школи більш ніж в 52 країнах світу
  • В рамках програм IH щороку проходять стажування понад 5 000 викладачів
  • Понад 16 іноземних мов щороку вивчають більш ніж 200 000 студентів на 5-ти континентах
  • Викладачі IH – автори популярних підручників у всьому світі: Headway, Cutting Edge, Language To Go, Natural Grammar, Fountain
  • IH Київ стала першою міжнародною мовною школою в Україні у 1992 році, і вже 26 років є визнаним лідером на ринку навчання іноземним мовам Києва.
  • В Україні також є філії International House у Львові, Харкові та Дніпрі.

International House – це якість перевірена часом, все інше – компроміс.

Записатись на тестування!