IH Kyiv

Сертифікат IHCYLT

Сертифікат IHCYLT

International House Certificate Teaching Young Learners and Teenagers

Сертифікат з викладання англійської дітям та тінейджерам (IH CYLT) – це курс підготовки викладачів (50 годин), розрахований на підготовку Учасників Курсу (CPs) до викладання англійської як іноземної або другої мови (EFL/EAL) дітям від 6 до 16 років.
Курс складено та стандартизовано International House World Organization (IHWO), проводиться та перевіряється одночасно IHWO Assessment Unit та Cambridge English Language Assessment.

Деталі курсу:

Вартість курсу

ГРН. 11750

*Без вартості сертифікату

Вартість сертифікату

GBP 98

• Учасники курсу зазвичай повинні мати досвід викладання дітям і мати на меті подальше вдосконалення своїх навичок у цій сфері, або бути кваліфікованими викладачами мови, які мають необхідність навчати дітей.
• Учасники мають володіти англійською на мінімальному рівні C1 згідно з Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти. Всі заняття будуть проводитись англійською, письмові завдання також мають виконуватися англійською.
• Учасники мають успішно заповнити реєстраційну форму та лист завдань.
• Учасники мають бути повнолітніми та мати щонайменше повний загальний середній рівень освіти.
• Учасники мають демонструвати зацікавленість в викладанні дітям та мати сертифікат рівня CRB або його аналог відповідно до національного законодавства.
• Замість того, щоб порівнювати дорослих студентів та дітей, новий курс IH CYLT спрямований на те, як допомогти викладачам використати час занять найбільш продуктивно для навчання дітей англійської. Таким чином, курс рекомендовано для викладачів з сертифікатами IHCTL/CELTA або їх аналогами.


Зазвичай учасники повинні мати повний загальний середній рівень освіти, тобто рівень, достатній до вступу до ВНЗ, як мінімальний рівень для реєстрації на курс. Проте, на власний розсуд, Центри можуть приймати заявки учасників, які не мають цього мінімального рівня, якщо при відборі буде виявлено, що такий учасник має достатні шанси скласти курс успішно.

Головне завдання курсу – це ознайомити учасників з принципами викладання дітям, та допомогти їм оцінити та поглибити власні навики викладання у цій сфері.
У випадку викладачів IH, учасники курсу вже будуть мати певний досвід у викладанні ELT дорослим (наприклад, IHC/ CELTA), або можливо навіть International House Very Young Learners (IH VYL).

Однією з основних цілей курсу є подання матеріалу занять декількома способами та з декількох точок зору, щоб відповідати вимогам багатьох особливостей практики у всьому світі. До курсу включено вправи для різних рівнів знань. В такому середовищі у учасників буде можливість обговорити як певна вправа або захід можуть бути адаптовані до різних вікових категорій або потреб розвитку.


Ще одною метою IH CYLT є надання учасникам можливості втілювати, експериментувати та обговорювати матеріал, що був засвоєний на заняттях. Способом досягнення цієї мети є заохочення учасників до подальшого розвитку через практичні дослідження та самоперевірку через так звані портфоліо-завдання, що даються після кожного заняття. Ці завдання в основному зосереджені на роботі в класі, і можуть виконуватися учасником під час проведення занять із власною аудиторією дітей, або під час спостереження за іншим викладачем. Лише 1 з 10 завдань є обов’язковим, але мінімум 8 мають бути успішно виконані та включені до портфоліо учасника в кінці курсу. Портфоліо-завдання даються та перевіряються сертифікованими викладачами IH CYLT.

Цей курс розроблено та стандартизовано International House World Organisation (IHWO), учасники, що успішно склали курс, отримають сертифікат IHWO. Ми сподіваємось, що IH CYLT допоможе підвищити загальний рівень викладання дітям в афілійованих школах та загалом в галузі EFL.

Дати курсу:

Part-time: (Інформація оновлюється)

Full-time: (Інформація оновлюється)

Відгуки про курс:

The course was fantastic, I didn’t even think it would be that much fun! Even though those were two very hard weeks, we really enjoyed them. If you’re reading this message and still wondering if you need the course, if you’re still on the fence hop out of it and start getting the maximum of your life. Forthcoming two weeks will be an awesome beginning which will become a measuring point of your future hard-working days and moments of glory! (Ігор, Черкаси)

Ігор, Черкаси

I would like to thank IH for running the IHCYLT. The course opened my eyes and gave me second chance to improve my teaching with young learners. Within the cource I’ve gained a lot and experienced different approaches during my TPs Personal thanks to our tutors Olena Lysytsia and Victoriia Shelest for their dedication and support during these “easy” two weeks:). They made the course achievable and memorable! Thank you.

Вероніка, Запоріжжя

Як зареєструватися:

1. Завантажити IHCYLT Application form (розділ “Завантаження”)

2. Відправити заповнену форму на E. tt@ihkyiv.com з темою “IHCYLT 2021”

Після цього ми з Вами зв’яжемось щодо подальших інструкцій або зателефонуйте нам:

+38 050 200-80-89
+38 098 297-40-97

Залишились запитання?

  0 0 голосів
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Comments
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі