Міжнародні сертифікати IHWO

Швидкий перехід:

IHCTL – International House Certificate in Teaching Languages

IHCTLIHWO (Лондон) — місячний курс (120 годин) з відривом від основного місця роботи, або без відриву від роботи (13 тижнів по п’ятницях і суботах), орієнтований на викладачів англійської мови як іноземної без достатнього досвіду викладання, сертифікат визнається освітніми організаціями в усьому світі.

Дати курсу:

 • Full-time:
  Київ – 01 червня – 26 червня 2020 року
  Пн-Пт з 9:00 до 17:30
IHCTL Part-time: Київ – 9 жовтня – 26 грудня 2020 року Пт з 17:00 до 20:00 Суб з 9:30 до 17:30
 • Part-time:

Сертифікат IHWO (Лондон). (Прирівнюється до Сертифікату CELTA).
Курс проводиться за умови набору групи.

Вартість курсу: 15 600 грн. (без вартості сертифікату)
Вартість сертифікату: 50 GBP.

Отримати консультацію:

Contact

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ:

1. Завантажити IHCTL Application form (розділ “Завантаження” праворуч) >>>

2. Відправити заповнену форму на E. tt@ihkyiv.com з темою “IHCTL 2019-20”

Після цього ми з Вами зв’яжемось щодо подальших інструкцій.


Сертифікат IHCYLT

International House Certificate Teaching Young Learners and Teenagers

Сертифікат з викладання англійської дітям та тінейджерам (IH CYLT) – це курс підготовки викладачів (50 годин), розрахований на підготовку Учасників Курсу (CPs) до викладання англійської як іноземної або другої мови (EFL/EAL) дітям від 6 до 16 років.
Курс складено та стандартизовано International House World Organization (IHWO), проводиться та перевіряється одночасно IHWO Assessment Unit та Cambridge English Language Assessment.

Деталі курсу:

 • Full-time:
  Київ – 06 липня – 21 липня 2020 року
  Київ – 03 серпня – 18 серпня 2020 року
  Пн-Пт з 9:00 до 17:30
  Ужгрод 25.08.20 – 08.09.20
 • Part-time*:
  Київ – 24 січня – 04 квітня 2020 року
  Пт з 17:00 до 20:00
  Суб з 9:30 до 17:30

Вартість курсу: 9 500 грн (без вартості сертифікату)
Вартість сертифікату – 98 GBP.

Отримати консультацію:

Contact

Як записатись на курс?

Дізнатись більше інформаціі стосовно реєстраціі на курс: tt@ihkyiv.com

Вимоги до учасників:

 • Учасники курсу зазвичай повинні мати досвід викладання дітям і мати на меті подальше вдосконалення своїх навичок у цій сфері, або бути кваліфікованими викладачами мови, які мають необхідність навчати дітей.
 • Учасники мають володіти англійською на мінімальному рівні C1 згідно з Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти. Всі заняття будуть проводитись англійською, письмові завдання також мають виконуватися англійською.
 • Учасники мають успішно заповнити реєстраційну форму та лист завдань.
 • Учасники мають бути повнолітніми та мати щонайменше повний загальний середній рівень освіти.
 • Учасники мають демонструвати зацікавленість в викладанні дітям та мати сертифікат рівня CRB або його аналог відповідно до національного законодавства.
 • Замість того, щоб порівнювати дорослих студентів та дітей, новий курс IH CYLT спрямований на те, як допомогти викладачам використати час занять найбільш продуктивно для навчання дітей англійської. Таким чином, курс рекомендовано для викладачів з сертифікатами IHCTL/CELTA або їх аналогами.

Зазвичай учасники повинні мати повний загальний середній рівень освіти, тобто рівень, достатній до вступу до ВНЗ, як мінімальний рівень для реєстрації на курс. Проте, на власний розсуд, Центри можуть приймати заявки учасників, які не мають цього мінімального рівня, якщо при відборі буде виявлено, що такий учасник має достатні шанси скласти курс успішно.

Головне завдання курсу – це ознайомити учасників з принципами викладання дітям, та допомогти їм оцінити та поглибити власні навики викладання у цій сфері.

У випадку викладачів IH, учасники курсу вже будуть мати певний досвід у викладанні ELT дорослим (наприклад, IHC/ CELTA), або можливо навіть International House Very Young Learners (IH VYL).

Однією з основних цілей курсу є подання матеріалу занять декількома способами та з декількох точок зору, щоб відповідати вимогам багатьох особливостей практики у всьому світі. До курсу включено вправи для різних рівнів знань. В такому середовищі у учасників буде можливість обговорити як певна вправа або захід можуть бути адаптовані до різних вікових категорій або потреб розвитку.

Ще одною метою IH CYLT є надання учасникам можливості втілювати, експериментувати та обговорювати матеріал, що був засвоєний на заняттях. Способом досягнення цієї мети є заохочення учасників до подальшого розвитку через практичні дослідження та самоперевірку через так звані портфоліо-завдання, що даються після кожного заняття. Ці завдання в основному зосереджені на роботі в класі, і можуть виконуватися учасником під час проведення занять із власною аудиторією дітей, або під час спостереження за іншим викладачем. Лише 1 з 10 завдань є обов’язковим, але мінімум 8 мають бути успішно виконані та включені до портфоліо учасника в кінці курсу. Портфоліо-завдання даються та перевіряються сертифікованими викладачами IH CYLT.

Цей курс розроблено та стандартизовано International House World Organisation (IHWO), учасники, що успішно склали курс, отримають сертифікат IHWO. Ми сподіваємось, що IH CYLT допоможе підвищити загальний рівень викладання дітям в афілійованих школах та загалом в галузі EFL.

Відгуки про курс

The course was fantastic, I didn’t even think it would be that much fun! Even though those were two very hard weeks, we really enjoyed them. If you’re reading this message and still wondering if you need the course, if you’re still on the fence hop out of it and start getting the maximum of your life. Forthcoming two weeks will be an awesome beginning which will become a measuring point of your future hard-working days and moments of glory! (Ігор, Черкаси)

I would like to thank IH for running the IHCYLT. The course opened my eyes and gave me second chance to improve my teaching with young learners. Within the cource I’ve gained a lot and experienced different approaches during my TPs Personal thanks to our tutors Olena Lysytsia and Victoriia Shelest for their dedication and support during these “easy” two weeks:). They made the course achievable and memorable! Thank you. (Вероніка, Запоріжжя)

Сертифікат IH VYL

International House Very Young Learners (IH VYL)

Курс International House з викладання англійської мови наймолодшим слухачам (IH VYL) – це міжнародний УНІКАЛЬНИЙ курс підготовки викладачів (25 годин), за результатами якого Учасники Курсу отримають сертифікат, спрямований на підготовку до викладання англійської як іноземної або другої мови дітям віком від 2 до 7 років.

Головною метою курсу є ознайомлення учасників курсу з принципами викладання наймолодшим слухачам (Very Young Learners – VYLs), та допомога в розумінні, оцінці та розвитку власних навичок викладання в цій галузі, а також ознайомлення з різноманітними процесами, прикладами занять та методикою викладання для подальшого застосування на практиці.

Дати курсу:

Part-time:
Київ – 11 березня – 16 квітня 2020 року
Суб з 9:30 до 17:30

Вартість курсу: 6 900грн
До вартості курсу не входить вартість сертифіката – 50 GBP.

Отримати консультацію:

Contact

Підбір Учасників: Вимоги

 • Учасники мають володіти англійською на мінімальному рівні C1 згідно з Загальноєвропейськими рекомендацями з мовної освіти.
 • Учасники мають бути повнолітніми та мати щонайменше повний загальний середній рівень освіти.
 • Під час проходження курсу учасники повинні мати доступ до викладання або спостерігання за викладанням наймолодшим слухачам.
 • Учасники мають демонструвати зацікавленість в викладанні наймолодшим слухачам та мати сертифікат рівня CRB або його аналог відповідно до національного законодавства.
 • Учасники повинні мати попередній досвід викладання ELT дорослим (наприклад, IHCTL/ CELTA), а можливо навіть і IH CYLT (International House Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers).

Курс проходить відповідно до стандартів International House World Organisation (IHWO) і учасники, які закінчать курс успішно, отримають сертифікат IHWO.

Сертифікат CAM

Certificate in Advanced Methodology

Он-лайн курс від IHWOтут.

Курс з методики для досвідчених викладачів, що зацікавлені у професійному зростанні, та подальшій підготовці до диплому Delta.

Курс, запроваджений Міжнародною Організацією International House для викладачів, чий досвід викладання курсу General English for Adults за комунікативною методикою становить не менше року.

Протягом курсу кандидатам будуть запропоновані завдання для розвитку:

 • теоретичних засад викладання;
 • ефективного використання теоретичних знань з методики під час уроку;
 • практичних навиків викладання та аналізу власної роботи;
 • розуміння вимог до кандидатів, зацікавлених у отримані міжнародних дипломів з викладання англійської.

Сертифікат IHWO (Лондон) та Cambridge English Language Assessment.

Отримати консультацію:

Contact

Цей курс можна пройти онлайн! Докладніше тут

Сертифікат BET-1

The International House Business English Teaching Level 1 (BET-1)

Он-лайн курс від IHWOтут.

50-годинний курс, що складається з 30 годин семінарів та 20 годин домашніх завдань (читання/дослідження), а також написання заключної роботи по закінченні курсу.

The International House Business English Teaching Level 1 (BET-1) – 50-годинний курс, що складається з 30 годин семінарів та 20 годин домашніх завдань (читання/дослідження), а також написання заключної роботи по закінченні курсу.

Курс розрахований на вчителів англійської без достатнього досвіду викладання (після СELTA/IHCTL) або без досвіду викладання бізнес-англійської. Успішне закінчення курсу надає слухачам право на отримання сертифікату IHWO (Лондон) та готує їх до іспиту LCCI FTBE (London Chamber of Commerce and Industry Further Certificate for Teachers of Business English) у разі потреби в додатковій акредитації.

Практичне викладання до курсу не входить. Загальна оцінка залежить від якості портфоліо слухача та заключної письмової роботи.

Сертифікат IHWO (Лондон).

Отримати консультацію:

Contact