Міжнародні сертифікати IHWO

Сертифікат IHCTL

Швидкий перехід:

International House Certificate in Teaching Languages

IHCTLIHWO (Лондон) — місячний курс (120 годин) з відривом від основного місця роботи, або без відриву від роботи (13 тижнів по п’ятницях і суботах), орієнтований на викладачів англійської мови як іноземної без достатнього досвіду викладання, сертифікат визнається освітніми організаціями в усьому світі.

Дати курсу:

 • Part-time курс: 26.01.2018 – 21.04.2018 (п’ятниця з 17:00 до 20:00; субота з 9:00 до 17:30)
 • Full-time 04.06.2018 – 29.06.2018 (понеділок-п’ятниця з 9:00 до 17:30)

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ:

1. Завантажити IHCTL Application form (розділ “Завантаження” праворуч) >>>

2. Відправити заповнену форму на E. info@ihkyiv.com з темою “IHCTL 2018”

Після цього ми з Вами зв’яжемось щодо подальших інструкцій.


Сертифікат IHCYLT

International House Certificate Teaching Young Learners and Teenagers

Сертифікат з викладання англійської дітям та тінейджерам (IH CYLT) – це курс підготовки викладачів, розрахований на підготовку Учасників Курсу (CPs) до викладання англійської як іноземної або другої мови (EFL/EAL) дітям від 2 до 16 років.
Курс складено та стандартизовано International House World Organization (IHWO), проводиться та перевіряється одночасно IHWO Assessment Unit та Cambridge English Language Assessment.

Дати курсу:

Full-time: 2.07.18-13.07.18
30.07.18-10.08.18

Вартість курсу: 6900 грн
До вартості курсу не входить вартість сертифіката – 85 GBP.

Як записатись на курс?

Більше інформаціі стосовно реєстраціі на курс: tt@ihkyiv.com


Сертифікат IH VYL

International House Very Young Learners (IH VYL)

Курс International House з викладання англійської мови наймолодшим слухачам (IH VYL) – це міжнародний УНІКАЛЬНИЙ курс підготовки викладачів, за результатами якого Учасники Курсу отримають сертифікат, спрямований на підготовку до викладання англійської як іноземної або другої мови дітям віком від 2 до 7 років.

Головною метою курсу є ознайомлення учасників курсу з принципами викладання наймолодшим слухачам (Very Young Learners (VYLs)), та допомога в розумінні, оцінці та розвитку власних навичок викладання в цій галузі, а також ознайомлення з різноманітними процесами, прикладами занять та методикою викладання для подальшого застосування на практиці.

Дати:
IH VYL (part-time): 6.04.18-12.05.18

Підбір Учасників: Вимоги

 • Учасники мають володіти англійською на мінімальному рівні C1 згідно з Загальноєвропейськими рекомендацями з мовної освіти.
 • Учасники мають бути повнолітніми та мати щонайменше повний загальний середній рівень освіти.
 • Під час проходження курсу учасники повинні мати доступ до викладання або спостерігання за викладанням наймолодшим слухачам.
 • Учасники мають демонструвати зацікавленість в викладанні наймолодшим слухачам та мати сертифікат рівня CRB або його аналог відповідно до національного законодавства.
 • Учасники повинні мати попередній досвід викладання ELT дорослим (наприклад, IHCTL/ CELTA), а можливо навіть і IH CYLT (International House Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers).

Курс проходить відповідно до стандартів International House World Organisation (IHWO) і учасники, які закінчать курс успішно, отримають сертифікат IHWO.

Вартість курсу: 4500грн
До вартості курсу не входить вартість сертифіката – 50 GBP.

Сертифікат CAM

Certificate in Advanced Methodology

Курс з методики для досвідчених викладачів, що зацікавлені у професійному зростанні, та подальшій підготовці до диплому Delta.

Курс, запроваджений Міжнародною Організацією International House для викладачів, чий досвід викладання курсу General English for Adults за комунікативною методикою становить не менше року.

Протягом курсу кандидатам будуть запропоновані завдання для розвитку:

 • теоретичних засад викладання;
 • ефективного використання теоретичних знань з методики під час уроку;
 • практичних навиків викладання та аналізу власної роботи;
 • розуміння вимог до кандидатів, зацікавлених у отримані міжнародних дипломів з викладання англійської.

Сертифікат IHWO (Лондон) та Cambridge English Language Assessment.

З 2016 року курс можна пройти онлайн!

Докладніше тут

Сертифікат BET-1

The International House Business English Teaching Level 1 (BET-1)

50-годинний курс, що складається з 30 годин семінарів та 20 годин домашніх завдань (читання/дослідження), а також написання заключної роботи по закінченні курсу.

The International House Business English Teaching Level 1 (BET-1) – 50-годинний курс, що складається з 30 годин семінарів та 20 годин домашніх завдань (читання/дослідження), а також написання заключної роботи по закінченні курсу.

Курс розрахований на вчителів англійської без достатнього досвіду викладання (після СELTA/IHCTL) або без досвіду викладання бізнес-англійської. Успішне закінчення курсу надає слухачам право на отримання сертифікату IHWO (Лондон) та готує їх до іспиту LCCI FTBE (London Chamber of Commerce and Industry Further Certificate for Teachers of Business English) у разі потреби в додатковій акредитації.

Практичне викладання до курсу не входить. Загальна оцінка залежить від якості портфоліо слухача та заключної письмової роботи.

http://ihworld.com/online-training/course/ih_certificate_in_teaching_business_english_online

Сертифікат IHWO (Лондон).

Для отримання докладнішої інформації про тренінги для викладачів зв’яжіться з нами