IH Kyiv

Професійні іспити з англійської

Екзаменаційний центр International House Kyiv пропонує підготовку до Кембриджських іспитів з ділової англійської BEC (Business English Certificate) та екзаменів для викладачів англійської ТКТ.

TKT – Teaching Knowledge Test

Іспит ТKT (Teaching Knowledge Test) допоможе Вам у навчанні англійської мови школярів та дорослих в будь-якій країні світу. TKT підвищить Вашу впевненість у власній кваліфікації в якості викладача і розширить професійні перспективи.

Тест TKT (Teaching Knowledge Test) ідеально підходить Вам, якщо:

 • Ви вже викладаєте, але хотіли б мати міжнародно визнану кваліфікацію, щоб отримати формальне визнання Вашого досвіду;
 • Ви хочете покращити перспективи свого кар’єрного росту, розширивши свій досвід викладання в областях спеціалізації;
 • Ви хочете, щоб Ваші навички викладання відповідали сучасним вимогам.

Тест TKT можна пройти незалежно від наявної освіти і досвіду викладання. Для його складання не потрібен конкретний рівень володіння англійською мовою.

Тест TKT поділений на модулі і є гнучким, так що Ви зможете успішно поєднувати своє навчання з роботою та іншими обов’язками. Модулі можна проходити протягом того періоду часу, який Вас влаштовує.

Крім всіх основних положень передової практики викладання, підготовка до тесту TKT також може бути адаптована до Ваших власних вимог до викладання. Центри TKT можуть встановлювати власні навчальні плани, що відповідають потребам місцевого навчального середовища.

На складання тесту TKT можна зареєструватись максимум за шість тижнів до бажаного часу і мінімум за один тиждень до нього, якщо Ви бажаєте скласти іспит в форматі комп’ютерного тестування.

Сертифікат тесту TKT видає організація Cambridge English Language Assessment, що є підрозділом University of Cambridge. Цей міжнародно визнаний Сертифікат є показником високої якості.

BEC – Business English Certificate

Іспит BEC буде корисним для кандидатів, які працюють або мають намір працювати у сфері бізнесу, включаючи галузі маркетингу, виробництва, фінансового обслуговування та загальну роботу в офісі.

Іспит оцінює Вашу спроможність використовувати англійську мову у різноманітних видах діяльності, що містять навички домовлятися та організовувати зустрічі, вільно спілкування в умовах роботи в офісі, зустрічати відвідувачів з інших країн, надавати інформацію про продукт або послугу та набагато більше.

Згідно до шкали Ради Європи, екзамен BEC поділяється на такі рівні:

 • BEC Preliminary – відповідає рівню B1
 • BEC Vantage – відповідає рівню B2
 • BEC Higher – відповідає рівню C1

BEC Preliminary

Підготовлено для кандидатів, які володіють англійською на середньому рівні та готуються до кар’єри в галузі бізнесу. Даний іспит прирівнюється до іспиту PET та відповідає рівню В1 згідно зі шкалою Ради Європи.

Сертифікат BEC Preliminary доводить роботодавцям, що ви володієте бізнес англійською на середньому рівні (Intermediate) і цього рівня достатньо для щоденного користування у бізнес-середовищі.

Якщо ви склали іспит з оцінкою А, ви отримаєте сертифікат ВЕС Vantage, що засвідчить ваше володіння мовою на рівні В2.

Формат іспиту

Іспит ВЕС Preliminary складається з трьох частин і перевіряє чотири мовні навички, кожна з яких становить 25% від загальної оцінки.

Читання і Письмо (1 година 30 хвилин) складається з семи частин для читання, двох частин в письмовій частині та різних видів текстів і пов’язаних з ними завдань.

Аудіювання (40 хвилин) складається з чотирьох частин, в кожній з них необхідно прослухати текст двічі та відповісти на ряд запитань.

Мовлення (12 хвилин на пару) складається в парах і має три частини. Усна частина приймається двома екзаменаторами, один з яких буде працювати з Вами, а інший є незалежним споглядачем.

BEC Vantage

Розрахований на кандидатів, які володіють англійською на рівні вище середнього. Даний іспит прирівнюється до іспиту FCE та рівню В2 згідно зі шкалою Ради Європи.

Рівень В2 демонструє вашу спроможність:

 • вести ділове листування, писати звіти та пропозиції,
 • читати уривки з ділових публікацій,
 • легко сприймати на слух мову та брати активну участь у дискусіях.

Якщо Ви склали іспит з оцінкою А, то Ви отримаєте сертифікат ВЕС Higher, який свідчить про рівень володіння мовою C1.

Формат іспиту

Іспит BEC Vantage складається з чотирьох частин, кожна з яких становить 25% від загальної оцінки.

Читання (1 година) – пропонуються різні види текстів та запитань. Так, наприклад, у першій частині може бути один довгий текст для читання або чотири споріднених коротших тексти та запитання по ним.

Письмо (45 хвилин) – Ви маєте продемонструвати вміння писати різні види текстів англійською мовою.

Аудіювання (40 хвилин) – в кожній з трьох частин необхідно прослухати текст двічі та відповісти на ряд запитань по ним.

Мовлення (14 хвилин на двох) – складається в парах і має три частини. Усна частина приймається двома екзаменаторами, один з яких буде працювати з Вами, а інший є незалежним споглядачем.

BEC Higher

Розрахований на кандидатів, які володіють англійською на високому рівні та працюють або збираються працювати у сфері бізнесу. Цей іспит прирівнюється до іспиту CAE та рівню С1 згідно зі шкалою Ради Європи.

Рівень С1 необхідний для професійних і академічних потреб і демонструє Вашу спроможність:

 • ефективно спілкуватись на професійному рівні (корисно для керівних посад)
 • брати активну участь у робочих зборах, презентаціях та бізнес зустрічах
 • вільно висловлювати власну думку
 • адекватно та легко орієнтуватись у різних культурних, соціальних, економічних та політичних ситуаціях

Якщо Ви ще не працюєте, сертифікат ВЕС Higher – чудовий спосіб продемонструвати університетам і коледжам, що Ви вже можете:

 • ефективно навчатись на бізнес-курсах в університетах
 • займатись науково-дослідною роботою

Якщо Ви склали іспит з оцінкою А, то Ви отримаєте сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою C2.

Формат іспиту

Іспит BEC складається з чотирьох частин, кожна з яких становить 25% від загальної оцінки.

Читання (1 година) – складається з 6 частин і різних видів текстів та запитань до них. Пропонується один довгий текст для читання або декілька споріднених коротших текстів.

Письмо (1 година 10 хвилин) – складається з двох частин, де ви маєте продемонструвати вміння писати різні види текстів англійською мовою.

Аудіювання (40 хвилин) – складається з трьох частин, в кожній з яких Вам необхідно прослухати текст та відповісти на ряд запитань.

Мовлення (16 хвилин на двох) – складається в парах і має три частини. Усна частина приймається двома екзаменаторами, один з яких буде працювати з Вами, а інший є незалежним споглядачем.

Залишились запитання?