IH Kyiv

Вивчайте іспанську зі школами IH

Хочете вивчити чи покращити свою іспанську?

Школи International House в Іспанії, Мексиці, Колумбії та Уругваї пропонують курси іспанської мови, на яких ви зможете попрактикуватися у спілкуванні іспанською мовою з інтерактивними онлайн-заняттями.

Вибирайте з ряду курсів для різних рівнів, включаючи стандартну іспанську, інтенсивну, суперінтенсивну, ділову, індивідуальну підготовку до іспитів DELE, SIELE та іспиту Офіційної торгової палати. Наші висококваліфіковані викладачі також прагнуть принести багатий культурний досвід на кожне заняття і навіть якщо ви навчаєтесь онлайн, ви будете відчувати себе перенесеними з дому до місця призначення за вашим вибором.

Чому варто вивчати іспанську?

Іспанська мова є другою, за поширеністю, рідною мовою у світі (після китайської) і є офіційною мовою 20 країн, включаючи Іспанію, Мексику, Колумбію та Уругвай. Вивчення іспанської відкриє багато дверей, особливо якщо ви хочете подорожувати або жити в іспаномовній країні. Це також чудово з культурної точки зору, оскільки багато відомих книг, фільмів і телевізійних шоу використовують цю мову.

Знайдіть наші школи IH для вивчення іспанської нижче.

Сумніваєтесь, чи підійде вам курс або маєте інші питання?