IH Kyiv

Німецька мова

В International House Kyiv ви знайдете спеціально створений короткий курс німецької для подорожей або повноцінний рівневий курс, які підготують Вас та ваших близьких до роботи з німецькою мовою або вступу до ВНЗ Німеччини.

Німецька для дорослих:

Рівневий курс

Повноцінний курс німецької мови з нуля і до професійного спілкування на рівні носія мови.

Викладач – висококваліфікований носій мови з великим досвідом викладання. Лише актуальні теми та жива мова без перекладу на рідну мову допоможе досягнути вражаючих результатів – наче Ви вивчаєте мову в середовищі її використання. Індивідуальний підхід навіть при навчанні в групі допоможе кожному Студенту досягти поставлених перед собою персональних цілей. Електронний Особистий кабінет на сайті відкриє Вам доступ до шкали Вашого відвідування, домашніх завдань, оцінок за проміжні тести та ваших оплат, що допоможе Вам прозоро та в повній мірі бачити ключові аспекти Вашого навчання.

Викладач буде пропонувати Вам додаткові домашні завдання та корисні лінки з урахуванням Ваших потреб та інтересів. По закінченню кожного повного курсу Вам буде видано міжнародний Сертифікат нашої групи шкіл International House згідно до результату фінального тестування.

Деталі курсу:

Тривалість курсу: 6 місяців (108 годин)
Графік на вибір:

  • 08:00-09:30 – Пн/Ср/Пт
  • 19:00-21:15 – Вт/Чт

Інтенсивний курс: “Вступ до німецької”

Короткий інтенсивний курс, що допоможе Вам підготуватись до поїздки в Німеччину або німецькомовної зустрічі / конференції, тощо. Ви швидко розширите словниковий запас основних для спілкування слів та словникових конструкцій та легко зможете бронювати місця в готелі, купувати їжу, замовляти обіди в ресторанах, дізнаватись дорогу, графік роботи та інше.

Деталі курсу:

Тривалість курсу:  4 тижні (24 години)
Графік – 19:00-21:15 – Пн/Ср/Пт

Німецька для дітей:

Загальний курс

Повноцінний курс німецької мови від початкового рівня. Викладач – висококваліфікований носій мови з великим досвідом викладання, який вміє та любить викладати дітям (підліткам). Ваша дитина буде бігти на всі заняття, оскільки вони містять лише актуальну та цікаву лексику, а методи викладання є доступними та веселими. Мова викладання – німецька, без перекладу на рідну мову – ефект вражає! Швидко та ефективно, ніби дитина вивчає мову в середовищі її використання. Дружня атмосфера закладу та привітний персонал зроблять час навчання вашої дитини комфортним та приємним.
Система контролю відвідування та успішності через Особистий кабінет сайту стане зручним та надійним інструментом для Вашого спокою та допоможуть тримати руку на пульсі розвитку вашої дитини. По закінченню кожного курсу, вашій дитині буде видано міжнародний Сертифікат, що засвідчує рівень згідно до фінального тестування.

Деталі курсу:

Вік – 14-17 років
Тривалість курсу:  8 місяців (96-144 години)
Графік на вибір:

  • 16:45-18:15 – Вт/Чт/Пт (144 годин)
  • 17:15-18:45 – Пн/Ср (96 години)

Всі охочі, приходьте на тестування рівня та консультацію з Викладачем до нас в офіс.

На консультації Ви дізнаєтесь:

  • свій рівень
  • всі деталі курсів
  • більше про методику викладання
  • деталі навчання та працевлаштування за кордоном
    та багато іншого!

Також деталі можна дізнатись за телефонами!
Попередня реєстрація обов’язкова.

До зустрічі!

Замовити консультацію: