Loading...

Курс для викладачів CELTA

Курс викладачів CELTA

Всесвітня Організація International House — лідер у викладанні іноземних мов та підготовці вчителів. Тренінгове відділення International House з підготовки викладачів засновано у 1962 році, коли особливої популярності набули курси по підготовці викладачів англійської як іноземної для отримання Кембриджського сертифікату.
International House Київ — найдосвідченіший центр в Україні, який проводить Кембриджський курс CELTA для викладачів.

Зміст курсу:

CELTA пропонує методику мовного аналізу, що дозволяє ефективно викладати англійську мову на усіх рівнях;

  • навчає принципам комунікативного викладання;
  • пропонує практичні навички викладання мови для дорослих;
  • дає можливість застосування нового досвіду на практиці;
  • додає впевненості в застосуванні та викладанні англійської мови;

Викладачам мережі шкіл International House надається додаткова знижка. Cума, що підлягає сплаті у гривнях, визначається за офіційним курсом відповідної валюти на день платежу.

Тривалість курсу:

Інтенсивний курс CELTA (Full-time) – місячний курс (120 годин) з відривом від основного місця роботи, орієнтований на викладачів англійської мови як іноземної без достатнього досвіду викладання, визнається освітніми організаціями в усьому світі.

Екстенсивний курс CELTA (Part-time) – курс без відриву від основного місця роботи. Заняття двічі на тиждень. Тривалість курсу – 13 тижнів.

Повний онлайн-курс CELTA:

У зв’язку з тим, що глобальна ситуація з COVID-2019 продовжує тривати, ми знайшли спосіб провести для вас курс CELTA повністю онлайн. Сам курс призначений бути початковим етапом в підготовці викладачів, але він буде корисним не тільки для початківців, а й для досвічених викладачів, які бажають вдосконалити свої навички та розширити свої знання. Курс триватиме 120 годин впродовж 5 тижнів, а навчання повністю проводитиметься онлайн. В кінці курсу ви отримаєте все той самий сертифікат CELTA.

Переваги саме онлайн курсу?

✅Ви НЕ ВИТРАЧАЄТЕ кошти на ТРАНСПОРТ
✅Ви проходите навчання вдома незалежно від фактичного місця проживання, отже НЕ ВИТРАЧАЄТЕ КОШТИ НА ПРОЖИВАННЯ У СТОЛИЦІ
✅Ви отримуєте такий самий СЕРТИФІКАТ, якби ви проходили його Face-to-face
✅Спеціальні умови оплати курсу для клієнтів International House
✅ДОДАТКОВИЙ ТИЖДЕНЬ Online Teaching Preparation
✅Можливість викладати англійську у будь-якій країні світу відразу по закінченні курсу
✅Підтримка Тьюторів після закінчення курсу (допомога у плануванні занять) + 2 години face-to-face observations від досвідчених тьюторів із письмовим відгуком від CELTA tutor (050) 200 80 89

ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ ОНЛАЙН:

Ми розуміємо, що навчати онлайн в віртуальному класі може бути в новинку для багатьох кандидатів, тому запевняємо вас, що в перший тиждень курсу ми приділимо необхідну увагу особливостям навчання онлайн. Ви будете повністю ознайомлені з користуванням онлайн-платформою, яка використовується у всьому світі для проведення онлайн занять. Також впродовж цього першого тижня ваші уроки не будуть оцінюватися нашими тренерами, а ви матимете час звикнути до онлайн формату.

ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ:

Важливою частиною курсу є викладання реальним студентам у віртуальному класі. Кожен кандидат зазвичай буде мати 2 заняття на тиждень, по 45 хвилин кожне, які будуть оцінюватися нашими тренерами. Також ви зможете спостерігати за заняттями інших кандидатів, а вони, в свою чергу, за вашими. Ця важлива частина курсу допоможе вам втілити те, чому ви навчилися в теорії, на практиці.

ТЕОРЕТИЧНІ ЗАНЯТТЯ:

Теоретична частина курсу буде викладена на щоденних теоретичних заняттях, під час яких наші тренери допоможуть вам опанувати нові методики, а ви разом з іншими кандидатами матимете змогу дослідити різні види презентації навчального матеріалу. Навчання користуванню онлайн-платформою Zoom також буде проходити під час теоретичних занять. Всі ці нові навички значно допоможуть вам у вашому професійному розвитку.

КОМЕНТАРІ ТА ОЦІНЮВАННЯ:

Жоден навчальний курс не буде повноцінним без детального аналізу вашої викладацької практики. Як ваші тренери, так і інші кандидати будуть мати достатньо часу після занять, щоб разом, в онлайн-режимі наживо, зібратися для обговорення, оцінки та аналізу проведених вами занять, та надати вам цінні коментарі, що допоможуть вам розкрити ваш викладацький потенціал та вдосконалити ваші навички. Тренери будуть найдетальнішим чином розбирати кожний аспект проведених занять разом з вами.

ПЛАНУВАННЯ ЗАНЯТЬ:

Також тренер допоможе вам у плануванні уроків. Ця важлива частина буде проводитися індивідуально, і тренери допоможуть вам краще втілити засвоєні теоретичні знання на практиці, а також разом запропонують вам способи зробити ваші заняття кращими. Ця частина курсу є досконалим поєднанням теорії та практики з індивідуальним підходом до кожного кандидата.

ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД КУРСУ:

Ваш звичайний день під час проходження курсу буде складатися з двох теоретичних частин, проведення практичного заняття онлайн, оцінювання та коментарів від тренерів та інших кандидатів та планування вашого наступного заняття разом з тренерами. Також під час курсу кожен кандидат має виконати 4 письмових завдання, розроблених для того, щоб закріпити ваші знання та навички.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ (FAQ):

❓Яка різниця між курсами Онлайн CELTA та Повним Онлайн CELTA?
✔️Різниця між двома форматами полягає в тому, що під час Онлайн CELTA лише теоретичні заняття проводяться дистанційно, а планування занять, практика та оцінювання – вживу. Повний Онлайн-курс CELTA проводить усі компоненти без виключення онлайн, а отримаєте ви все той самий сертифікат CELTA.

❓Які переваги Повного Онлайн-курсу CELTA?
✔️Вам не потрібно буде нікуди подорожувати, і ви зможете заощадити на витратах на дорогу, проживання, а також оформленні в’їзду, якщо ви складаєте курс в іншій країні.
✔️На додачу ви заощадите на щоденних витратах під час подорожі.
✔️Ви навчитеся роботі з онлайн-платформою та іншим цінним навичкам викладання онлайн, на які не розрахований звичайний курс CELTA.

❓Чому різні центри підготовки мають різну тривалість курсу?
✔️Кожен центр підготовки має право визначати тривалість курсу на власний розсуд з урахуванням особливостей потреб клієнтів, кількості необхідних для проведення курсу співробітників і т.ін. Запевняємо вас у тому, що ці розбіжності не є значними і в будь-якому випадку ви отримаєте повний матеріал курсу.

❓Чому ІН Київ пропонує 5-ти тижневий інтенсивний курс на відміну від звичайних 4-х тижнів?
✔️Ми вирішили зменшити інтенсивність звичайного курсу, а також дати кандидатам час на те, щоб звикнути до онлайн-платформи.

❓Чи буде обсяг теоретичного матеріалу таким самим, як і в живому курсі?
✔️Однозначно так.

❓Чи будуть теоретичні заняття проводитися наживо?
✔️Теоретичні заняття будуть як наживо, так і в записі.

❓Яким чином буде проводитися практика викладання?
✔️Онлайн-платформа Zoom повністю пристосована для викладання онлайн. У віртуальній групі ви будете навчати реальних студентів, і на цих заняттях також будуть присутні тренери.

❓Чи буде проводитися наживо планування занять та оцінювання?
✔️Так.

❓Чи буде відрізнятися отриманий сертифікат?
✔️Ні, у разі успішного закінчення курсу ви отримаєте той самий сертифікат CELTA.

❓Як я можу отримати свій сертифікат на руки?
✔️Ми надішлемо його поштою на вашу адресу.

❓Скільки часу знадобиться на доставку сертифікату?
✔️Як і зазвичай з курсами CELTA, сертифікати надійдуть до нас із Кембриджа за 6-7 тижнів, а ми надішлемо їх вам упродовж двох тижнів.

Certificate in English Language Teaching to Adults

Місячний курс (120 годин) з відривом від основного місця роботи, орієнтований на викладачів англійської мови як іноземної без достатнього досвіду викладання, визнається освітніми організаціями в усьому світі. По закінченні видається сертифікат Кембриджського університету.

Дати курсів:

Course type Dates Schedule Time Early Bird Fee Full fee Enrollment
Full-time
05.07.2021 – 30.07.2021
Mon-Fr
9:00-17:30
31000 UAH (up to 05.06.21)
33000 UAH
Forms to be submitted up to 30.06.2020
Full-time
02.08.2021 – 27.08.2021
Mon-Fr
9:00-17:30
29450 UAH (up to 22.07.21)
33000 UAH
Forms to be submitted up to 28.07.2020
Part-time
8.10 – 25.12.2021
Fr, Sat
17:00-20:00, 9:30-17:30
31000 UAH
33000 UAH
Registration in progress

*Certificate fee 128£ is due to pay additionally.(050) 200 80 89

Наші Тьютори:

Тетяна Терещенко

✅ IHCTL and Diploma in TEFL (Colchester, VT, USA)
✅ IHC tutor since 1997
✅ CELTA Tutor/Assessor since 2002
✅ Delta Module 2 Tutor since 2015
✅ CELTA/IHC tutor trainer

I have been working for IH Kyiv for 23 years. I am the Head of Teacher Training, conduct TT courses and travel a lot to run and assess CELTA in Ukraine and abroad (Romania, Northern Ireland, Belgium, Italy, Russia, Georgia). I love what I have been doing and I am proud to have trained about 400 CELTA candidates, 8 Delta ones and 15 CELTA trainers.

 

Амір Ланда

BA in Communication – University of Massachusetts
☑️ CELTA, YL Extension to the CELTA
☑️ Delta
☑️ CELTA and YL Extension Trainer

Amir has been working as a CELTA and YL Extension Trainer in the United States, Europe, the Middle East and South East Asia since 2012, and has trained up teachers on CELTA courses in Kyiv and Lviv, Ukraine. He loves supporting new and experienced teachers in their development and watching them blossom into creative and independent practitioners. Amir also loves playing the guitar and hanging out with his dog.

Олена Лисиця

Olena has been teaching EFL for the last 15 years and has been a teacher trainer for about 12 years already. As an approved IHWO tutor Olena has presented and administered IH Teacher Training courses for IH Kyiv (IHCTL, IHCYLT, IHVYL).
Olena has been a CELTA teacher trainer since August 2019.
Olena’s teaching principles have always been as follows:
1. Your students are your ‘course’ designers.
2. Less successful lessons are your areas to work on – think over them.
3. Peer observations and self-observations are opportunities for new ideas and new techniques. Exploit them to the maximum!
4. Your lesson preparation time is about planning proactive and reactive measures.
5. Never stop developing and improving your professional skills.
6. And never forget: Teaching is your superpower! Use it wisely!

Тетяна Іванова

Tetiana has been teaching EFL and providing training for teachers for more than 20 years. She has been an IHCTL teacher trainer since 2018 and a CELTA teacher trainer since August 2019.
She worked as a teacher trainer for the Pearson Publishing House, too.
Tetiana encourages trainees to master new approaches and techniques in teaching English and inspires them to professional development and growth.
Her recommendations for CELTA candidates are as follows:
✏️ Be prepared to work a lot to meet the course requirements but your effort is going to be fully rewarded in the end.
✏️ Enjoy what you are doing and your students will appreciate it and will enjoy your classes. ✏️ Be open to new ideas – they may help you make your lessons both professional and inspiring to learners.

Світлана Старікова

✔️CELTA, CELTYL and DELTA
✔️ CELTA tutor since 2019
✔️ CELT-P/S tutor since 2019
✔️ Teacher Trainer for 12 years, creating and delivering seminars for teachers
✔️ International Speaking Examiner for 15 years
I have been teaching English for 27 years.
I love helping teachers progress and develop into keen professionals with lots of interesting ideas for teaching adults and YLs.

Дізнатись більше або зареєструватись на курс: