Новий Онлайн формат!

Шановні клієнти!

На період карантину International House Kyiv запроваджує дистанційне навчання. Ми продовжуємо навчальний процес, а також формуємо нові групи у віртуальних класах.

Цими днями ми як ніколи відчуваємо переваги бути частиною великої та дружньої родини світових шкіл. На початку березня, коли закрилися наші філії в Італії, в усіх офісах International House пройшли тренінги для викладачів з якісного ведення групових занять в онлайн-форматі. Наші школи об’єднали всі свої зусилля, щоб школярі, студенти й дорослі клієнти мали вільний доступ до знань.

Раніше ми проводили заняття онлайн індивідуально, а тепер знаємо, як організувати ефективні онлайн-групи. Уроки так само проходять англійською і так само цікаві. Приєднуйтесь до груп і продовжуйте свій мовний розвиток. На перший місяць діє знижка 10%.

Запрошуємо доєднатися до навчального процесу у віртуальних класах, пройдіть безкоштовне визначення стартового рівня онлайн за посиланням.

Тисніть тут

Продовжуємо вивчати мови і залишаймось частиною світу. Дякуємо глобальній спільноті International House World Organisation за підтримку та тренінги.
Знаємо значання єдності та досвіду!

Залишити запит:

Contact


Contact