IH Kyiv

Іспанська мова

Іспанія — справді райська країна, завдяки своїй атмосфері, чарівним місцям, чудовим пляжам, доброзичливим людям і веселим святам! Тут казковим здається все: яскраві вбрання іспанок, неповторна архітектура, яка створює враження, що ви просто на іншій планеті, смачні місцеві страви, які прийдуться до смаку будь-якому гурману, соковиті фрукти та чудові внутрішні дворики, які регулярно будуть переносити Вас у кадри улюблених фільмів.

Іспанія вабить всіх — незалежно від віку, захоплень, способу життя та бюджету. Тут кожен знайде щось дійсно цікаве і захоплююче саме для себе!

Для комфортного спілкування під час відпочинку англійська Вам допоможе дуже частково. Більшість іспанців знають її погано, або не знають взагалі.

В International House Kyiv ви знайдете спеціально створений короткий курс туристичної іспанської, або повноцінний рівневий курс, які підготують Вас та ваших близьких до найкращої мандрівки!

Швидкий перехід:

Іспанська для дорослих:

Загальний курс

Повноцінний курс іспанської мови з нуля і до професійного спілкування на рівні носія мови.

Викладач – висококваліфікований носій мови з великим досвідом викладання. Лише актуальні теми та жива мова без перекладу на рідну мову допоможе досягнути вражаючих результатів – наче Ви вивчаєте мову в середовищі її використання. Індивідуальний підхід навіть при навчанні в групі допоможе кожному Студенту досягти поставлених перед собою персональних цілей. 

Викладач буде пропонувати Вам додаткові домашні завдання та корисні лінки з урахуванням Ваших потреб та інтересів. По закінченню кожного повного курсу Вам буде видано міжнородний Сертифікат нашої групи шкіл International House згідно до результату фінального тестування.

Деталі курсу:

Тривалість: 6 місяців, 108 годин
Графік на вибір:

  • 08:00-09:30 – Пн/Ср/Пт
  • 19:00-21:15 – Вт/Чт

Інтенсивний курс для подорожей:

Короткий інтенсивний курс, що допоможе Вам підготуватись до поїзки в Іспанію або на іспаномовну зустріч / конференцію та інше. Ви швидко розширите словниковий запас основних для спілкування слів та словникових конструкцій та легко зможете бронювати місця в готелі, купувати їжу, замовляти обіди в ресторанах, дізнаватись дорогу, графік роботи та інше.

Деталі курсу:

Тривалість: 4 тижні (24 години)
Графік – 19:00-21:15 – Пн/Ср/Пт

Іспанська для дітей

Загальний курс

Повноцінний курс іспанської мови від початкового рівня. Викладач – висококваліфікований носій мови з великим досвідом викладання, який вміє та любить викладати дітям (підліткам). Ваша дитина буде бігти на всі заняття, оскільки вони містять лише актуальну та цікаву лексику, а методи викладання є доступними та веселими. Мова викладання – іспанська, без перекладу на рідну мову – ефект вражає! Швидко та ефективно, ніби дитина вивчає мову в середовищі її використання. Дружня атмосфера закладу та привітний персонал зроблять час навчання вашої дитини комфортним та приємним.
Система контролю відвідування та успішності через Особистий кабінет сайту стануть зручним та надійним інструментом для Вашого спокою та допоможуть тримати руку на пульсі розвитку вашої дитини. По закінченню кожного курсу, вашій дитині буде видано міжнародний Сертифікат, що засвідчує рівень згідно до фінального тестування.

Деталі курсу:

Вік – 14-17 років
Тривалість: 8 місяців (96-144 години)
Графік на вибір:

  • 16:45-18:15 – Вт/Чт/Пт (144 годин)
  • 17:15-18:45 – Пн/Ср (96 години)

Всі охочі, приходьте на тестування рівня та консультацію з Викладачем до нас в офіс.

На консультації Ви дізнаєтесь:

  • свій рівень
  • всі деталі курсів
  • більше про методику викладання
  • деталі навчання та працевлаштування за кордоном
    та багато іншого!

Всі деталі — за телефонами!
Попередня реєстрація обов’язкова.

До зустрічі!

Замовити консультацію: