IH Kyiv

Оксана Джур

Оксана Джур

Дочка із задоволенням відвідує уроки в Zoom. Я “за” продовження онлайн навчання у наступному році. Також помітила що син почав краще розмовляти англійською, легко розмовляє та розуміє іноземців.

Ніна Кобзаріна

Ніна Кобзаріна

Все подобається, в групі діти дуже потоваришували один з одним. Хотіла, щоб Іван продовжити навчання у наступному році. Також Івану дуже подобаються уроки з Тімом та Ірою. Плануємо піти на speaking club влітку.

Юлія Севакова

Юлія Севакова

За рік, що наші діти займалися в школі на КПІ, вони значно підвищили свій рівень знання англійської, покращили вимову, розвили інтерес до подальшого вивчення мови. Хочеться віддати належне усій команді школи на КПІ – адміністраторам, викладачам, старшому викладачеві за створені комфортні умови і високий рівень навчання, індивідуальний підхід до кожного студента.

Оксана Михайлюк

Оксана Михайлюк

Спасибо Вам большое. Моя старшая дочь (25 лет) занималась у Вас возле м.Политехнический институт. В 11 классе получила автомат по ЗНО (наличие сертификата). Поступила в институт, где 70% предметов было на англ языке. Закончила его. Сейчас уже 2 года работает на Кипре по контракту.

Kateryna Balaba

Kateryna Balaba

В этом центре проходила курс CELTA онлайн, в августе. Ни капли не пожалела, что выбрала именно IHK. Очень высокий уровень проведения курса. Преподаватели – Амир и Татьяна- профессионалы, у которых было чему учиться. Вся информация излагалась логично, понятно. Тьюторы всегда отвечали на все вопросы, во время предоставляли результаты и давали очень подробные фидбеки. Поддержка, вдохновение чувствовались на протяжении всех 5 недель. Безумно интересные и информативные input sessions. Желаю центру раз