Кваліфікаційний Міжнародний курс для Викладачів IHCTL

июл 18, 10:23 | Новини та оголошення

Ця загадкова абревіатура EFL, чи здатна вона змінити Ваше життя вже цього літа?

Ви – безперечно вчитель за покликанням й не можете уявити життя без викладання, але як би хотілося, щоб підготовка до уроків викликала стільки ж задоволення, скільки й саме їх проведення, адаптування будь-якого підручника займало лічені години, а сам урок кожен раз викликав WOW-ефект в учнів й природно тримав їх увагу та зацікавленість.

Більше того, бути вчителем сьогодні – це не просто купа відповідальностей (як часто здається), це реальна можливість змінити життя дітей, дорослих, країни та перш за все – своє! Кажуть, що “чарівної пігулки” не існує, але ми готові з цим посперечатися, адже Міжнародна Сертифікація IHCTL дійсно змінює людей. Через місяць інтенсивної роботи (так, попрацювати та вкластися все ж таки доведеться), ви вже ніколи не зможете викладати по-старому, Ваші погляди на освіту й Вашу особисту роль в цьому процесі кардинально зміняться, Ваша впевненість зросте, коло вашого спілкування якісно розшириться, а бажання розвиватися, вже ніколи не покине.

Наприкінці літа, в IH Kyiv з 30.07.18 до 24.08.18 full-time буде проводитись Кваліфікаційний Міжнародний курс IHCTL під керівництвом тренера міжнародного рівня, найкращого CELTA/ IHCTL/ Delta тренера України, майстрині своєї справи – Терещенко Тетяни.

Для тих, хто відчуває в собі бажання та готовність до змін – реєструйтеся!

Ми із великим задоволенням будемо поряд на цьому цікавому професійному шляху!Contact


Приєднуйтесь!