Відповіді про зміни в International House Київ

Sep 2, 12:50 AM | Новини та оголошення

Багато наших клієнтів запитують нас про зміни в організації, що відбулись влітку цього року.
В цій статті постараємося відповісти на поширені запитання.

Що відбулося в школі?

В травні 2015-го року членами правління громадської організації “Всесвіт”, якій належить мовна школа “Міжнародний дім” по вул. Ванди Василевської 7 було прийняте неправомірне рішення про звільнення директора Тетяни Оратовської. Для цього до складу правління було введено сторонніх осіб для отримання більшості голосів і таким чином відбулося рейдерське захоплення бізнесу.

Які наслідки цих подій?

Директор Тетяна Оратовська та інші члени команди International House не погодились із таким рішенням і оскаржили його в українських судах та в міжнародних організаціях, до яких афілійована школа International House. Тетяну також підтримали усі директори шкіл International House в Україні та міжнародні партнери.

За результатами власного розслідування ситуації штаб-квартира Interantional House World Organisation ввжажає зміну керівництва в організації недобросовістною і такою, що не відповідає міжнародним стандартам та протирічить духу організації.

В результаті цього школа “Міжнародний дім” по вул. Ванди Василевської (це її українська статутна назва) з 10 липня 2015-го року офіційно позбавлена статусу філії International House і не має права використовувати цю торгову марку та символіку IH для будь-яких цілей.

Заява про припинення афіліації мовної школи Міжнародний Дім (pdf)

Як працюватиме школа у майбутньому?

Оскільки розгляд справ в українських судах може тривати довго, Тетяною Оратовською та Тетятою Терещенко (яка багато років працювала в школі у якості викладача, директора з навчальної частини та тренера викладачів) було прийнято рішення про відкриття нової школи, яка б могла продовжити навчальний процес у новому академічному році.

1 серпня 2015-го року надійшло офіційне рішення від Interantional House World Organisation про надання новій школі статусу філії International House і була підписана нова афіліаційна угода. На підтвердження цього факту на сайті організації київська філія зазначена за адресою вул. Старокиївська 10-Г на чолі із директором Тетяною Оратовською.

Таким чином курси International House продовжують свою роботу у Києві і починають новий навчальний рік за новою адресою, але із знайомою вам командою викладачів, тренерів та менеджерів.

Сертифікат про афіліацію International House Київ (pdf)

Так все-таки, де нам вивчати англійську?

Ви обрали International House саме за якість та міжнародну репутацію. І лише навчаючись у офіційній філії ви отримаєте міжнародний сертифікат та рівень якості, який контролюється з боку IHWO.

Усіх клієнтів, для яких важливе навчання у міжнародно визнаній мережі, відомій найкращим рівнем підготовки викладачів із представництвами у більш ніж 50 країнах світу, ми запрошуємо продовжити навчання в оновленій школі за адресою вул. Старокиївська 10-Г у бізнес центрі “Вектор”. Це в 5 хв. пішки від вулиці Ванди Василевської.

Що буде із рівнями та оплатами?

Усі клієнти зможуть продовжити навчання згідно власного рівня нічого не втрачаючи.
Користуючись змінами в організації ми вирішили вдосконалити систему оплат і знижок. Діє прогресивна знижка при реєстрації і вартість зменшується при оплаті одразу за кілька місяців (або семестрів).

Коли ви починаєте працювати?

Запис на тестування і в групи триває з 10-го серпня, а початок нового навчального року — з 7-го вересня.

Як записатись?

Якщо ви вже навчались у нас, найкращим буде написати листа на адресу info@ihkyiv.com і назвати ваші дані для запису в групу. Для нових клієнтів потрібно пройти вступне тестування, на яке потрібно записатись тут.

Ви не відповіли на моє запитання!

В такому разі також напишіть будь ласка нам на info@ihkyiv.com і ми вам обов’язково відповімо!
В розділі контакти є наші телефонні номери, а новий офіс вже відкритий для відвідувачів з 10.00 до 19.00 з понеділка по п’ятницю.

До зустрічі в International House Київ!


Приєднуйтесь!