Friday Fun: Movie Night 22/02

фев 19, 01:57 | Новини та оголошення

Цього тижня ми будемо дивиться кіно англійською!

Душевна історія про домашніх тварин та їх власників у світі результатів урагану Катріна в США.

Фільм “Mine” – це переконлива історія, яка змушує нас побачити, як ми ставимось до тварин у нашому суспільстві як віддзеркалення того, як ми ставимося до себе та один до одного.

MINE досліджує та розповідає про трагедію з точки зору реальних опікунів, рятувальників та усиновлювачів жертв Катріни. Всі ці люди пов’язані двома речами — трагічними наслідками Катріни та їхньою любов’ю до тварин. У відповідь на безпрецедентну кризу тисячі домашніх тварин були перевезені до інших домів по всій країні, навіть тоді, коли їх власники були проти відчуження своїх улюбленців та боролись за те, щоб їх повернули додому. Тим часом, названі опікуни любили своїх нових членів родини, лікували їх від травм та дарували віру в краще майбутнє.

Коли дві сім’ї люблять одного і того ж вихованця, конфліктів уникнути неможливо, з одної сторони “законні власники”, а з іншої — люблячі опікуни, де тварині буде краще? Хто приймає рішення з огляду на інтереси тварин? Трагедія такого масштабу виявляє найгірше та найкраще в людстві й дає нам можливість зробити висновки.

Movie Night – деталі проведення:

Вік: 12-17 років
Коли: 22 лютого 2019 р.
Час: 17:00-18:30

Для поточних Студентів заняття безкоштовні.
Для гостей школи вартість 1 заняття – 200 грн.
Приводьте друзів та отримуйте знижкк! Кожна наступна дитина –50 грн.

Увага! Кількість місць обмежена. Обов’язкова попередня реєстрація. Середа – останній день реєстрації на дитячі розмовні клуби поточного тижня.

Реєстрація:

  • за тел. 098 297 40 97, 044 394 80 88;
  • в офісі ІН;
    або заповнивши форму:


    ContactПриєднуйтесь!