Чи потрібні Вам міжнародні сертифікати?

Jan 9, 03:30 pm | Новини та оголошення

Вітаємо!

Спілкуючись з нашими Студентами, ми виявили, що у багатьох є питання щодо потреби в міжнародних сертифікатах, що підтверджують рівень англійської мови.

Отже, чи потрібен цей Сертифікат?

Якщо мова йде про тих, хто вже вирішив і поступово крокує до мети навчатись та/або працювати за кордоном, це питання апріорі має відповідь – ПОТРІБЕН (IELTS, TOEFL).

Якщо ми говоримо про учнів 11-их класів, Сертифікат B2 First та B1 Preliminary є вашим “білим білетом” для ДПА з англійської і вирішальним аргументом для оцінки 12 у Вашому атестаті.

А тепер про інші випадки, навіть якщо Ви ще остаточно не вирішили чи зв’язати своє життя з англійською мовою, ви не можете не помітити, що англійська проникла в усі сфери нашого життя і чим далі, тим глибше та суттєвіше. Ми чуємо англійську на вулиці від гостей міста, ми отримуємо листи та запрошення від іноземних продавців, гортаючи сторіз або новини у своїх гаджетах, ми бачимо, як наші друзі їздять за кордон працювати, навчатись, знаходять пари або нове життя, ми замовляємо товари на іноземних сайтах та бажаємо це робити ще ефективніше та швидше. Отже, англійська нам потрібна як вдома, так і за його межами – скрізь.

Готуючись до складання Кембриджських іспитів ( A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency ), побічним, але найприємнішим наслідком є суттєве покращення Вашої англійської. Це, у свою чергу, дає Вам переваги при подальшому навчанні та працевлаштуванні – перехід на англійську для Вас стає легким та приємним моментом, оскільки Ваша англійська буде кращою ніж у Вашого співрозмовника без цих Сертифікатів.

Отже, Сертифікати потрібні, оскільки один за одним Вони поступово шліфують Вашу англійську та роблять мову приємнішою, а Вашу думку вагомою для сприйняття оточуючими.

Розкажіть про це друзям:


Приєднуйтесь!