Stafford House для підлітків

Великобританія |

1. Коротко про програми Stafford House
2. Дати та вартість 2018
3. Умови програм 2018
4. Детально про центри
5. Як замовити програму

Коротко про програми Stafford House

Stafford House проводять високоякісні літні програми з вивчення англійської мови та активного відпочинку для підлітків 12 – 17 років. Обираючи одну з програм Stafford House, Ви можете бути впевнені в отриманні найкращого сервісу та ідеального курсу в місці за своїм вибором.
Курси проходять на базі престижних приватних шкіл-пансіонів і рейтингових університетів, в різних історичних і культурних місцях Великобританії.
Всі навчальні заклади забезпечують розміщення на високому рівні. Більшість кампусів мають велику територію із спортивною інфрастуктурою.
В програму включена захоплююча програма заходів та екскурсій до великих культурних та історичних пам’яток.
До питань здоров’я, безпеки та добробуту студентів ставляться дуже серйозно. Окрім вчителів та співробітників відповідальних за заходи, наймається досвідчений персонал з соціального забезпечення, який дбає про здоров’я та безпеку студентів. Кваліфіковані викладачі використовують власні спеціально розроблені матеріали і навчальні програми заохочення студентів говорити і вчитися якомога більше під час їх перебування. Літні програми Stafford House акредитовані Британською Радою і є членом English UK.

Дати та вартість 2018 в англійських фунтах (GBP):

Місто/Школа Вік студентів Період дії курсів 2018 2 тижні додатковий
Вудкоут/Oratory School 12 – 17 08 липня – 05 серпня 1720 860
Кембридж/CATS College 14 – 15 01 липня – 12 серпня 1750 875
Лондон-Аксбрідж/Brunel University 14 – 17 23 червня – 19 серпня 1920 960
Кентербері (резиденція) /Stafford House School 14 – 17 17 червня – 26 серпня 1670 835
Кентербері (розміщення в сім’ї) /Stafford House School 14 – 17 10 червня – 26 серпня 1600 800
Малверн/ Malvern St James 12 – 17 08 липня – 05 серпня 1630 815
Окхам/Oakham School 12 – 17 07 липня – 05 серпня 1720 860
Йорк/Queen Ethelburga’s College 12 – 17 30 червня – 26 серпня 1750 875

  • Оплата в грн. за курсом на день оплати.

До вартості входить: курс англійської 20 уроків на тиждень, навчальні матеріали, сертифікат по закінченню, розміщення в резиденції (розміщення в сім’ї можливе в м.Кентербері), харчування повний пансіон, програма соціальних і спортивних заходів, 1 екскурсія (на цілий день) на тиждень, 2 екскурсії (на півдня) на тиждень.

Умови програм 2018

Місто Заїзд/Виїзд Розміщення в резиденції Спортивна Інфрастуктура Екскурсії
Вудкоут неділя 1-2-місні кімнати тенісні корти, басейн Лондон, Бат, Кембридж, Оксфорд, Віндзор
Кембридж неділя 1-місні кімнати зі зручностями спортивна зала, басейн Лондон, Кентербері, Стретфорд-на-Ейвоні
Лондон-Аксбрідж неділя/субота 1-місні кімнати зі зручностями тенісні корти, спортивні поля Оксфорд, Брайтон, Бат, Віндзор, Кентербері
Кентербері неділя 1-4 місні кімнати спортивна зала, басейн Лондон, Брайтон, Кембридж
Малверн неділя 1-2 місні кімнати спортивні поля, спортивна зала, басейн, тенісні корти Кардіф, Оксфорд, Лондон
Окхам неділя 1-2-місні кімнати басейн, спортивні поля, спортивна зала, тенісні корти Кембридж, Стретфорд-на-Ейвоні, Лондон
Йорк неділя/субота 4-6-місні кімнати зі зручностями басейн, спортивні поля, спортивна зала, тенісні корти Ліверпуль, Манчестер, Йорк, Лідз

Детально про центри

Кембридж. CATS College – провідний коледж шостого класу, що знаходиться в самому серці академічного міста Кембридж, неподалік від всесвітньовідомого Кінгс коледжа, вздовж берегів річки Кам.

Кентербері – історичне університетське місто поблизу південного узбережжя, неподалік від Лондона. Це дуже безпечне і комфортне місце для навчання.

Лондон-Аксбрідж. Brunel University займає сучасне і просторе студентське містечко, в 15 хвилинах пішки від жвавого західного передмістя Аксбрідж Великого Лондону. Кампус має одні з найкращих спортивних оснащень в країні і приймає спортсменів світового рівня. Всі класні кімнати, кімнати відпочинку та проживання досить високого стандарту.

Малверн. Malvern St James є провідною приватною школою-пансіоном, яка розташована в центрі історичної частини міста-спа курорту Малверн, близького до Оксфорду та Бату. Малверн є одним з найкрасивіших місць Великобританії. Головна будівля школи – перероблений готель.

Oakham. Заснована в 1584 році, школа Oakham відома своєю репутацією академічної та спортивної майстерності. Всі будівлі школи знаходяться в дуже привабливому оточенні навколо центру міста. Oakham це красиве місто в сільській місцевості недалеко від Кембриджу.

Йорк. Queen Ethelburga’s College був заснований в 1912 році і зумів стати одним із кращих та найбільш відомих британських шкіл-пансіонів. Школа розташована в Thorpe Underwood Hall, чудовому баронському будинку, в 25 хвилинах їзди від Йорка. Школа мебльована та обладнана за найвищими стандартами і більше нагадує заміський готель, ніж школу. Кампус охоплює більше 100 акрів і включає в себе закритий, обнесений стіною сад.

Додаткові витрати:

  • реєстраційний збір школи 150 фунтів
  • візовий збір посольства Великобританії 110 Євро
  • авіапереліт
  • трансфер з аеропорту (Вудкоут – 120 фунтів, Кембридж – 180 фунтів, Кентербері – 150 фунтів, Лондон-Аксбрідж – 110 фунтів, Малверн – 195 фунтів, Окхам – 275 фунтів, Йорк – 350 фунтів (в одну сторону з аеропортів Лондону)
  • страховий поліс
  • послуги IH Kyiv з оформлення

Як замовити програму?

Contact


Планувати подорож необхідно як мінімум за 6-8 тижнів до початку курсу.
Процедура оформлення програми наступна:

  • завітати до нас, оформити заявку і підписати договір
  • отримати список необхідних для посольства документів і підготувати їх
  • після отримання візи сплатити повну вартість програми