CATS College

Великобританія | www.catscollege.com

Освітня філософія CATS College заснована на баченні “Формування глобальних лідерів”. Це дає студентам конкурентну перевагу при вступі до університетів і у своїй майбутній кар’єрі в глобальному середовищі.

“Формування” — Створення умов для академічної успішності.
“Глобальність” — Приєднання до міжнародного співтовариства, що зв’язує студентів з більш ніж 70 країн.
“Лідерство” — Надання студентам можливостей брати на себе ініціативу.

Переваги

 • 80% студентів CATS вступили до топ 30 університетів Великобританії, включаючи Кембриджський університет, Університет Сент-Ендрюс, Даремський університет
 • 70% студентів CATS вступили до університету свого першого вибору
 • всі 4 коледжі CATS розташовані у найбільш захоплюючих академічних містах: Бостон, Кембридж, Лондон, Кентербері
 • 90% студентів проживають на кампусі коледжів
 • віддана команда професіоналів, що відповідає за благополуччя студентів в режимі 24/7
 • Всі коледжі CATS мають нові сучасні резиденції для проживання студентів

Коледжі

 • Кентербері традиційне красиве британське місто, назване найбезпечнішим у Великобританії. Тут розташовані три університети. Коледж CATS Canterbury має атмосферу традиційної школи-пансіону але з найсучаснішим обладнанням (сучасні наукові лабораторії; лекційні кімнати з інтерактивними дошками; бібліотека; компьютерний клас; навчальні центри з wi-if тощо)
 • Кембридж. Кожен четвертий мешканець Кембриджа – студент! А також тут мешкає більша кількість лауреатів Нобелевськоі Премії, ніж в будь-якому іншому місті, що створює чудову академічну атмосферу.
  Новий кампус CATS Cambridge, який було відкрито у вересні 2015, знаходиться в самому центрі Кембриджа. Територія студентського містечка займає площу в 2,5 акри. Резиденція і учбовий корпус обладнані за останнім словом техніки.
 • Лондон не потребує коментарів. Це місто само по собі викликає бажання бути успішним: в кар’єрі, житті, досягненні своєї мети.CATS London розташований у респектабельному районі Блумсбері по сусідству з London School of Economics, University College London. Поряд головні офіси найкрупніших транснаціональних компаній, банків, аудиторських фірм. Реконструйовані за новітніми стандартами будівлі школи і резиденції, було відкрито в 2011 році.

Програми підготовки для вступу в університет

 • A-Levels Курс для амбіційних і впевнених у собі студентів, які бажають вступити до кращих рейтингових університетів. Поглиблене вивчення 4-х предметів в перший рік і продовження вивчення 3-х з них в другий рік; написання курсової роботи. Вибір предметів залежить від спеціалізації в університеті.
  Підходить для студентів від 15,5 років після закінчення 10-11 класів школи з мінімальним рівнем англійської IELTS 5.0. Початок у вересні і січні; тривалість 5-6 триместрів. Локація: Лондон, Кембридж, Кантербері.
 • Fast-track A-Levels Підходить для студентів від 16 років після закінчення 11 класів школи з мінімальним рівнем англійської IELTS 5.5. Початок у вересні; тривалість 3 триместри. Локація: Лондон.
 • International Baccalaureate Diploma (IB) Міжнародний бакалавріат.
  Ідеально підходить для обдарованих студентів, які виявляють інтерес в широкому діапазоні предметів і які культурно і соціально освідчені.
  Це найбільш респектабельна міжнародна кваліфікація і паспорт до кращих університетів у світі. Ця кваліфікація дозволяє досягти результатів кращих ніж найвища оцінка А на програмі A-Levels. Студенти вивчають по одному академічному предмету з 6 груп (мови, гуманітарні і соціальні науки, точні дисципліни, мистецтво, математика). А також додаткові дисципліни пов’язані з розвитком лідерських якостей)
  Підходить для студентів від 16 років після закінчення 10-11 класів школи з мінімальним рівнем англійської IELTS 5.5. Початок у вересні; тривалість 6 триместрів. Локація: Кентербері.
 • GCSE курс підходить для студентів від 14 років, які бажають поступити на програми A-Levels / IB, але не досягли певного віку або їх рівень англійської недостатньо високий.
  Після закінчення 8-9 класів школи з мінімальним рівнем англійської IELTS 4.0. Початок у вересні, січні або квітні; тривалість 6/5/4 триместрів. Локація: Кембридж, Кентербері.
 • Pre-Programme 1 академічний рік, протягом якого студенти вивчають англійську і 7-10 академічних предметів. Для студентів, чий рівень англійської недостатній для вступу на A-Levels / IB.
  Після закінчення 9 класів школи з мінімальним рівнем англійської IELTS 4.0. Початок у вересні, січні або квітні; тривалість 1/2/3 триместрів. Локація: Лондон, Кембридж, Кентербері.
 • University Foundation 1 академічний рік, протягом якого студенти вивчають англійську і 3 предмети, обраних в залежності від подальшої спеціалізації в університеті. Для студентів від 16,5 років з атестатом (повною середньою освітою) і рівнем англійської IELTS 4,5. Початок у вересні, січні. Локація: Лондон, Кембридж, Кентербері.
 • High School Diploma 9-12 класи старшої школи, вивчається перелік обов’язкових предметів (хімія, біологія, фізика, математика, англійська, література, історія, фізична культура), а також предметів на вибір. Для студентів від 14 років після 8-9 класів з рівнем англійської IELTS 4,0. Тривалість програми: 2-8 семестрів. Початок у вересні, січні. Локація: Бостон.

Вартість навчання 2016-2017

Спеціальна пропозиція від CATS: для учнів з України вартість навчання в 2016-2017 році буде такою ж, як і для студентів з ЄС, або Великобританії.”

Програма Вартість за триместр Вартість за проживання
Кантербері: Pre-Programme / GCSE / A-Levels / IB / Foundation £ 7 910 £ 5 935 від £ 2 990 за триместр
Лондон: Pre-Programme / A-Levels / Foundation £ 9 920 £ 7 440 від £ 4 500 за триместр
Кембридж: Pre-Programme / GCSE / A-Levels / Foundation £ 9 920 £ 8 435 від £ 3 020 за триместр

в одному навчальному році 3 триместри, звертайтесь до нас за точним розрахунком.

Додаткова інформація

Contact

На фото новий кампус CATS College Cambridge