Беллербіс коледж

Великобританія | www.bellerbys.com

Беллербіс — відомий коледж, який вже більше 50 років готує іноземних студентів до вступу у провідні університети Великобританії, включаючи Оксфорд і Кембридж і займає високі позиції в рейтингах Великобританії.

  • Навчання в Беллербіс коледжі дозволяє отримати глибокі знання з предмету, сприяє особистісному розвитку і формує навички незалежного мислення, які так цінують кращі університети та провідні роботодавці.
  • Bellerbys College надає найширший вибір програм серед усіх міжнародних коледжів. Велике портфоліо дозволяє адаптувати навчальну програму під потреби конкретного студента і отримати оптимальний результат.
  • Кожен з чотирьох кампусів коледжу являє собою ідеальне поєднання сучасного обладнання і висококласних викладачів з кращими програмами навчання і розвиваючими заходами.
  • Досягнення: 54% студентів курсу A Level вступили до університетів Russell Group, а 50% студентів отримали позначки A*- А в 2014 році.

Кампуси Беллербіс Коледжу

Колледж розташований в 4-х сучасних кампусах в Лондоні, Брайтоні, Оксфорді та Кембриджі, обладнаних за останнім словом техніки. Проживання можливе у резиденціях, або родинах.

Беллербіс Брайтон є сучасною інтерпретацією класичної британської школи-пансіону для учнів віком від 13 до 18 років. У коледжі приділяють особливу увагу придбанню знань і навичок, необхідних для досягнення успіху. Тут ідеально поєднуються доброзичлива і сприятлива атмосфера і умови, максимально наближені до умов навчання в сучасному університеті. Це полегшує подальше надходження та адаптацію у вищих навчальних закладах.

Беллербіс Кембридж розташований всього в п’яти хвилинах ходьби від центру міста. Неподалік від кампуса протікає річка Кем. Як освітній центр, Кембридж поєднує в собі відмінне оснащення, висококваліфікований викладацький склад і структуровану додаткову програму для підготовки і мотивації майбутніх інженерів, лікарів і вчених. Беллербіс Кембридж надає доступ до новітніх технологій і самим передовим лабораторіям, розташованим на території красивого історичного кампуса. Викладачі – експерти в своїй області, і кожен студент зможе отримати унікальний і надихаючий досвід спілкування з людьми, які поділяють інтерес до обраної спеціальності.

Беллербіс Лондон був спеціально побудований і має першокласне оснащення для навчання в сучасному середовищі. На території кампусу, розташованого в районі Грінвіч, поєднуються прекрасне оснащення, висококваліфікований викладацький склад і структурована додаткова програма. Якщо ви зацікавлені у вивченні бізнес-предметів і хочете продовжити свою кар’єру в цій області, центр надасть вам можливість спілкування з іншими студентами, що розділяють ваші інтереси. У навчальному центрі Беллербіс Лондон ви та інші майбутні підприємці зможете навчитися відмінно розбиратися у всіх аспектах ділового світу.

Беллербіс Оксфорд. Оксфорд відомий у всьому світі своїм університетом і чудовою академічною підготовкою. І якщо ваше покликання – мистецтво, засоби масової інформації, гуманітарні науки або право, то Беллербіс Оксфорд з його творчою атмосферою – це ідеальне місце для вдосконалення знань і умінь в обраній сфері. Він розташований в історичній частині міста і надає все необхідне для підготовки до університету. Цей коледж об’єднує студентів зі схожими інтересами, що є відмінним стимулом для спілкування та дискусій.

Підготовчі програми для школярів:

  • Pre-GCSE — для дітей віком від 14 років, тривалість від 1 до 3 триместрів
  • GCSE — для дітей віком від 14 років із високим рівнем англійської, тривалість — 1 рік
  • A-Levels — для випускників шкіл (після 11 класу), які бажають закінчити 2 останні роки британської середньої школи для вступу в університет. Це обов’язкова програма для тих, хто хоче поступати в Оксфорд або Кембридж, або на медичний факультет. Тривалість 2 роки.
  • Foundation — для випускників шкіл (після 11 класу). Найбільш поширена підготовча програма, що дозволяє за рік підготуватись до вступу у більшість британських університетів.

Підготовчі програми для студентів і дорослих:

  • Undergraduate Year 1 in Business & Management — підходить для студентів перших курсів, або тих, хто хоче перевестись до британського університету на бізнес-програми. Дозволяє перейти відразу на 2-й курс університету.
  • Pre-Masters — Підготовка з академічної англійської мови для вступу до магістратури британського університету

Вартість навчання 2015-2016

Програма Вартість за триместр
Pre-GCSE Брайтон £ 6 140
GCSE Pathway Брайтон £ 7 960
1 year GCSE всі центри £ 7 740
A-Levels (всі центри) £ 8 580
Foundation Брайтон / Лондон £ 7 120
Foundation Оксфорд / Кембридж £ 6 915
Pre-Masters Лондон £ 5 390
Undergraduate Year Лондон £ 6 080
Підготовка з англійської (ELPP) всі центри £ 6 230
курс англійської IELTS для програми A-Levels £ 460

Вартість проживання за триместр

Центр Сім’я Гуртожиток
Брайтон від £ 1 640 від £ 3 110
Кембридж від £ 1 940 від £ 3 740
Лондон від £ 2 300 від £ 3 720
Оксфорд від £ 1940 від £ 3 720

в одному навчальному році 3 триместри, звертайтесь до нас за точним розрахунком.

Додаткова інформація

Заповніть, будь-ласка форму, якщо бажаєте отримати додаткову інформацію про цей навчальний заклад.

Contact