Літні канікули з користю

Програми навчання за кордоном для школярів популярні вже давно, безліч шкіл гостинно відкривають свої двері в багатьох країнах.
Батьки, які усвідомлюють цінність досвіду перебування і навчання своєї дитини за кордоном на канікулах, розуміють, що це вже просто необхідність в сучасному світі й найкраще, що можна сьогодні дати дитині для її всебічного розвитку.
Такі поїздки є яскравим спогадом про найщасливіші канікули та незабутні пригоди ще впродовж багатьох років. Ми це знаємо, тому що постійно підтримуємо спілкування з нашими клієнтами і після поїздки.

Особливо перша поїздка в літню школу на 2-3 тижні відкриває дитині новий величезний світ, масу емоцій і вражень, нові знайомства – все це мотивує дитину до навчання і розвитку в правильному напрямку, дає йому вектор, який визначає рух у потрібному напрямку на багато років.

Такі поїздки потрібно спробувати всім дітям, хоча б раз. Адже це не тільки навчання іноземної мови в міжнародній атмосфері з повним зануренням у мовне середовище, це й пізнання культури інших країн, відвідування легендарних пам’яток, активний відпочинок.

Всі діти під час групових поїздок супроводжуються досвідченим викладачем International House Kyiv з першої хвилини в аеропорту. Керівник групи – перша людина, до якої звертаються діти і батьки з усіх питань і це дуже зручно, адже будь-які проблеми вирішуються відразу на місці.

International House Kyiv – Освіта за кордоном із задоволенням відкриє Вашій родині двері в будь-які навчальні заклади світу ..

❓ Якщо Ви розглядаєте можливості групової поїздки для Вашої дитини, ознайомтеся із нашими пропозиціями на літо – Дивіться: Літні канікули для дітей за кордоном 2019

❓❓ Якщо Вас цікавить індивідуальна подорож та умови, зв’яжіться з нами й ми підберемо для Вас найбільш зручний та цікавий варіант.

Заповніть форму для зворотнього зв’язку:

Contact


Дивіться також

Contact

(066) 238 88 70
Бізнес центр "Вектор", корпус C, 1 -й поверх вул. Старокиївська 10-Г, cтанція метро "Політехнічний інститут" Т. (044) 23-888-70 (066) 23-888-70 (068) 99-848-28 Telegram, WhatsApp, Viber, Skype E. abroad@ihkyiv.com
Графік роботи: Понеділок—П’ятниця з 10.00 до 19:00
© 2004-2020 Міжнародна освітня компанія "International House Kyiv" Освіта за кордоном. Використання матеріалів сайту можливе лише з дозволу його власників.