International House Kyiv

Про міжнародні іспити

 

Мільйони людей в усьому світі щороку складають іспити на підтвердження рівня володіння англійською мовою з метою отримання роботи, вступу на навчання, еміграції тощо.
Такими іспитами вважаються TOEFL, IELTS, Cambridge English Language Assessment.

 

International House Kyiv проводить підготовку до наступних Кембриджських іспитів: YLE, A2 Key / Key for Schools (KET), B1 Preliminary / Preliminary for Schools (PET), B2 First / First for Schools (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE), ILEC, BEC, TKT.335

 

Швидкий перехід:

fast link

Шановні випускники шкіл України та їх батьки!
Ви можете знайти інформацію Міністерства Освіти і Науки України щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов на цій сторінці в блоці ЗАВАНТАЖЕННЯ.

В нашому офісі Ви завжди можете отримати всю практичну інформацію, а також зареєструватися на іспит.

Наші Клієнти мають можливість брати участь у безкоштовних пробних тестах. Протягом року ми проводимо різноманітні заходи, під час яких вчителі шкіл і викладачі ВНЗ, школярі та студенти, всі, хто планує складати Кембриджські іспити, мають можливість отримати додаткову інформацію.

Нижче наведена докладна інформація про кожний іспит.

335

Що таке міжнародний іспит IELTS?

ielts22

Іспит IELTS – всесвітньо відомий стандарт перевірки знання англійської мови. Його використовують для вступу до іноземних навчальних закладів, з метою еміграції до інших країн або для працевлаштування за кордоном. Цей іспит визнаний багатьма університетами Великобританії, Австралії, Канади, Нової Зеландії. Також він необхідний для роботи за кордоном.

Для чого потрібен міжнародний іспит IELTS?

✅для навчання в коледжах і університетах Європи та Австралії;
✅для еміграції в Канаду, Австралію, Нову Зеландію;
✅для працевлаштування.

IELTS складається з чотирьох частин:

1️⃣аудіювання (Listening Comprehension);
2️⃣читання (Reading Comprehension);
3️⃣письмо (Written Comprehension);
4️⃣співбесіда (Interview)

Оцінка тесту IELTS проводиться за дев’ятибальною шкалою, починаючи з одного бала (Нульове володіння мовою) і закінчуючи дев’ятьма балами (Професійне володіння мовою).

Результати міжнародного іспиту IELTS дійсні протягом 2-х років.

Тести IELTS приймають авторизовані центри по всьому світі, в тому числі і в Києві. При складанні тесту без підготовки дуже важко отримати необхідні бали: структура іспиту складна, а часу на його виконання недостатньо. Тому радимо проходити претест, а потім професійну підготовку на спеціальних курсах для того, щоб з першого разу отримати необхідний Вам бал.

Курси з підготовки до IELTS тривають 2 місяці і їх мета – навчити кандидатів техніці складання цього тесту.

Для запису в групу необхідно записатись на вступний тест і вказати, який бал Ви бажаєте отримати на іспиті.

335

YLE – Young Learners Exams

young

Велика кількість батьків вже переконались, що “підготовка до” та “складання” міжнародних іспитів значно підвищують зацікавленість дітей у вивченні англійської мови. Участь в Кембриджських іспитах та їх претестах також допомагають краще розібратись у структурі іспитів, а отримані сертифікати є доказом серйозного ставлення до навчання при вступі до університету і, головне, є підтвердженням знання англійської мови на міжнародному рівні.

Основна мета іспитів – допомогти дітям набути впевненості у своїх знаннях та підвищити зацікавленість у подальшому вивченні мови.
Отже, підкреслюємо, що батьки, чиї діти проходили тести, підтверджують, що Кембриджські іспити Young Learners це:

  • Мотивація до подальшого вивчення англійської мови;
  • Набуття першого досвіду складання міжнародних іспитів;
  • Набуття впевненості в собі;
  • Яскрава подія, яку дитина запам’ятає;
  • Цікаві екзаменаційні завдання в ігровій формі;
  • Хороша підготовка при складанні серйозніших іспитів у майбутньому;
  • Велике досягнення в житті, підтверджене міжнародним сертифікатом Кембриджського університету.

3 рівні складності

Кембриджські іспити Young Learners мають 3 рівні складності Pre A1 StartersA1 Movers та A2 Flyers. Вони готуються для дітей від 7 до 12 років. Іспити створені за принципом нарощування складності таким чином, що діти починають з простих слів і виразів на рівні Starters і поступово підходять до більш складних мовних одиниць на рівнях Movers та Flyers.
 
“Жива” англійська

Кембриджські іспити Young Learners ґрунтуються на перевірці мовних навичок: аудіювання, читання, письма та розмовної англійської, кожна з яких перевіряється у відповідних частинах іспиту.
На заняттях, в процесі підготовки до іспиту, діти вивчають великі масиви слів та фразеологізмів, які використовуються британцями та американцями у повсякденному житті, а оскільки наші викладачі є носіями мови з відповідними міжнародними сертифікатами по комунікативній методиці викладання, нова інформація вивчається задіюючи всі види пам’яті та активно використовується на практиці.

Це весело

Наші спостереження та відгуки Студентів підтверджують, що діти отримують задоволення як від підготовки до іспитів Young Learners, так і від самого складання. Іспити містять такі завдання, як малювання або розфарбовування, головоломки, пазли, що перетворюють процес навчання та використання мови у веселу та корисну гру.
 
Міжнародні стандарти для Вашої дитини

Кембриджські іспити Young Learners встановлюють міжнародні стандарти з англійської мови в початковій шкільній освіті як для самих учнів, так і для викладачів.
Всі кандидати складають іспити за єдиними стандартами і отримують сертифікат Cambridge English.
 
Сертифікат для кожного

Кожна дитина, яка складає іспит Young Learners, отримує сертифікат того чи іншого рівня: він може мати максимум 5 знаків у вигляді Кембриджського герба по кожній мовній навичці (аудіювання, читання, письмо і розмовна англійська). Це чітко показує прогрес Вашої дитини та служить для неї гарною мотивацією для подальшого вивчення мови.
 
Англійська для всіх

Після засвоєння рівня A2 Flyers за Кембриджською шкалою дитячих іспитів Young Learners, можна починати підготовку до A2 Key (KET) або B1 Preliminary (PET). Це міжнародні сертифікати з англійської мови для дітей старшого віку і підлітків. Починаючи з Young Learners і просуваючись вгору до кожного наступного рівня, дитина ефективно засвоює англійську мову.

335

A2 Key English Test (KET)

ket

Це початковий тест із серії Кембриджських іспитів, який перевіряє здатність спілкуватися англійською мовою в повсякденних ситуаціях на елементарному рівні, наприклад, подорожуючи. Це означає, що Ви здатні використовувати англійську мову в повсякденному житті. У 2009 році з’явився новий різновид іспиту KET – іспит KET для шкіл, який призначений для школярів віком від 11 до 14 років.

Для кого передбачений іспит

Іспит KET можуть складати кандидати різних вікових груп, ті кому потрібен міжнародний сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою. Іспит KET визнаний, як кваліфікаційний іспит для кандидатів з елементарним рівнем англійської мови багатьма адміністративними та промисловими організаціями, а також компаніями, що працюють у сфері послуг.

Наприклад, якщо Вашою метою є імміграція до Англії, сертифікат є офіційним документом, що підтверджує Ваш рівень англійської.

Іспит KET також визнаний більшістю шкіл, як доказ того, що кандидат має базові знання з англійської мови.
Оскільки цей іспит перевіряє всі мовні навички (аудіювання, читання, спілкування та письмо), то його складання надасть Вам можливість оцінити свої сильні та слабкі сторони, а також допоможе набути впевненості у використанні мови.
 
Який це рівень?

За міжнародною шкалою рівень A2 це Pre-Intermediate. Це означає, що у Вас є елементарні пізнання в англійській мові, базове розуміння граматичних конструкцій, вміння розуміти та виконувати інструкції, відповідати на прості запитання, висловлювати свою думку або прохання на побутові теми, заповнювати анкети, писати листи (побутове листування) або підписувати листівки тощо.
 
Формат іспиту

  • Структура – Reading and Writing, Listening, Speaking
  • Тривалість кожного етапу – 1 година 10 хвилин, 30 хв, 8-10 хв
  • Результати – 50% 25% 25%

Reading and Writing (читання і письмо) складається з 9 частин і 56 питань. Завдання цієї частини охоплюють:

  • заповнення пропусків у тексті,
  • вибір правильного варіанту відповіді,
  • визначення чи є вислів істинним чи ні (на основі прочитаного тексту),
  • написання слів, які відповідають даним визначенням або контексту,
  • написання короткого тексту
    Тексти взяті з оголошень, брошур, журналів та газет. Необхідно вміти сприймати суть неадаптованого тексту, не дивлячись на незнайомі слова та нові граматичні структури.

Listening (аудіювання) складається з 5 частин і 25 питань. На основі почутої інформації, кандидати повинні обрати правильні відповіді, співвіднести речення і заповнити прогалини в тексті. Матеріали пропоновані для прослуховування – це рекламні діалоги та монологи.

Speaking (розмовна частина) складається з 2 частин. Розмовна частина іспиту проходить у формі бесіди між двома екзаменаторами та двома кандидатами одночасно. На основі запропонованих матеріалів кандидат спілкується з іншим кандидатом та відповідає на запитання екзаменатора про себе.
 
Результати іспиту

  • Читання і письмова частина становить 50% від загальної оцінки іспиту, аудіювання – 25% і розмовна частина – 25%. Кандидати можуть отримати чотири оцінки:
    • Pass with Distinction (складено з відзнакою) – 85-100%, рівень B1 за міжнародною шкалою.
    • Pass with Merit, Pass (складено) – 70-84%, рівень A2 за міжнародною шкалою.
    • Pass Level A1 (складено на рівень А1) – 45-69%, рівень A2 за міжнародною шкалою.
    • Fail (не складено) – 0-44%, іспит не складено.

Кандидати отримують звіт про результати іспиту, що представлено у вигляді графіку. У звіті надані оцінки за всі частини іспиту відповідно до шкали: відмінно – добре – задовільно – незадовільно. Кандидати, які успішно склали іспит, отримують сертифікати.

Результати можна подивитись онлайн.

335

B1 Preliminary English Test (PET)

elder

Іспит PET Cambridge English Preliminary – це другий тест із серії Кембриджських іспитів, що показує володіння письмовою та усною англійською на середньому рівні. У 2009 році з’явився новий різновид іспиту PET – іспит PET для шкіл, що призначено для школярів у віці від 11 до 14 років. Щорічно у більш ніж 100 країнах складають цей іспит.

Для кого передбачений?

Для кандидатів різних вікових груп, яким потрібен міжнародний сертифікат, що підтверджує середній рівень володіння англійською мовою.

Іспит PET визнається більшістю організаціями та компаніями, що працюють у сфері управління, туризму, роздрібної торгівлі, будівництва та виробництва. Також, він офіційно визнається багатьма університетами і неурядовими організаціями.
Іспит PET тестує всі мовні навички – аудіювання, читання, розмовну частину, листування. Його складання дасть Вам можливість реально оцінити свої сильні і слабкі сторони та допоможе набути впевненості у своїх силах.

Рівень іспиту

За міжнародною шкалою рівень іспиту – В1 (Intermediate). Для складання іспиту необхідні такі кваліфікаційні навички:

  • вміння використовувати англійську мову в повсякденних ситуаціях,
  • вміння розуміти прості статті,
  • вміння розповісти про себе та свої плани,
  • вміння написати лист
     

Формат іспиту

  • Структура – Reading and Writing, Listening, Speaking
  • Тривалість кожного етапу – 1 год 30 хв, 30 хв, 10-12 хв
  • Результати – 50% 25% 25%

Reading and writing (читання і письмо). Читання складається з 5 частин і 39 питань, а письмо складається з 3 частин і 7 питань. Частина “читання” охоплює такі завдання:

  • вміння зрозуміти основну думку і відповідати на ряд запитань
  • заповнити пропуски словами з тексту
  • відповісти на питання “вірно / невірно”
  • співвіднести опис слова з картинкою та ін.
    Тексти взяті з газет та журналів.
    У письмовій частині необхідно заповнити пропуски, написати коротке повідомлення або лист другу та ін.

Listening (аудіювання) складається з 4 частин і 25 питань. На основі почутої інформації, кандидати мають обрати правильні відповіді, співвіднести речення і заповнити прогалини в тексті.

Speaking (розмовна частина) складається з 4 частин. Розмовна частина іспиту проходить у формі бесіди між двома екзаменаторами та двома кандидатами одночасно. На основі запропонованих матеріалів кандидат спілкується з іншим кандидатом та відповідає на питання екзаменаторів.
 
Результати іспиту

Читання і письмова частина становлять 50% від загальної оцінки іспиту, аудіювання – 25%, розмовна частина – 25%. Кандидати можуть отримати чотири оцінки:

  • Pass with Distinction (складено з відзнакою) – 85-100%, рівень B2 за міжнародною шкалою.
  • Pass with Merit, Pass (складено) – 70-84%, рівень B1 за міжнародною шкалою.
  • Pass Level A2 (складено на рівень А2) – 45-69%, рівень A2 за міжнародною шкалою.
  • Fail (не складено) – 0-44%, результат не зараховується.

Кандидати отримують звіти про результати іспиту, які представлені у вигляді графіку. У звіті надані оцінки за всі частини іспиту відповідно до шкали: відмінно – добре – задовільно – незадовільно. Кандидати, які успішно склали іспит, отримують сертифікати.

Результати можна подивитися онлайн.

335

B2 First Certificate in English (FCE)

b2

Іспит FCE третій з серії Кембриджських іспитів, що перевіряє вміння впевнено спілкуватись англійською мовою як в усній, так і в письмовій формі. Для успішного складання FCE кандидат має вміти легко спілкуватись на різні теми з носіями мови, вміти аналізувати отриману інформацію та аргументовано висловлювати свою точку зору.
Сертифікат, що отримує кандидат після успішного складання підходить всім охочим використовувати англійську мову в роботі та для навчання.

Для кого передбачений?

Якщо Ви хочете працювати або вчитися за кордоном, або мрієте про кар’єру в міжнародній компанії, іспит FCE допоможе досягти Вашої мети.

Переваги від складання іспиту

Сертифікат FCE є міжнародно-визнаним документом, що підтверджує володіння англійською мовою на рівні вище середнього.
Крім того, іспит надасть Вам впевненість у власних силах, а також стане гарною мотивацією для переходу на більш високий рівень володіння мовою – підготовка і складання наступних Кембриджських іспитів Advanced (CAE) і Cambridge English: Proficiency (CPE).
 
Рівень іспиту

За міжнародною шкалою CEFR рівень іспиту FCE – це B2 Upper-Intermediate. Сертифікат підтверджує, що кандидат має вище середнього пізнання в англійській мові, вміє вловлювати основну ідею неадаптированного тексту, спілкуватись з носієм мови на різноманітні теми, аналізувати і дискутувати аргументовано.
 
Формат іспиту

  • Структура – Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking
  • Тривалість кажного з етапів – 1 год 20 хв, 45 хв, 40 хв, 14 хв
  • Результати – 20%, 20%, 20%, 20%, 20%.

Reading (читання) складається з 3 частин і 30 питань. Загальний обсяг тексту ~ 2000 слів. Завдання містять співвідношення тексту і тверджень, вибір з кількох варіантів і заповнення пропусків у тексті.

Writing (письмо) містить 2 письмові завдання по 120-180 слів кожне:
перше завдання – написання листа на підставі прочитаного тексту;
друге завдання – одне з п’яти запропонованих на вибір: стаття, твір, лист, розповідь, звіт. Друга частина включає завдання, яке вимагає попереднього прочитання книг так званих “set text options”. В якості підготовки до завдання 2 у 2014 р. можна використовувати наступні тексти: LP Hartley: The Go-Between (Penguin Readers) і Sebastian Junger: The Perfect Storm (Macmillan Readers).

Use of English (практична англійська) складається з 4 частин і 42 питань. Завдання складаються із заповнення пропусків у тексті, вибір правильних варіантів, трансформацію слів і словотвір.

Listening (аудіювання) складається з 4 частин і 30 запитань. Можливі завдання: вибір з кількох варіантів відповідей, заповнення форм і завершення речень, зіставлення з можливими варіантами, вибір з двох або трьох можливих.

Speaking (розмовна частина) складається з 4 частин. Розмовна частина іспиту проходить у формі бесіди між двома екзаменаторами та двома кандидатами одночасно. У цій частині іспиту бувають такі завдання: інтерв’ю; придумати та розповісти історію по картці з індивідуальним завданням; спільне з іншим кандидатом завдання; відповідь на питання екзаменаторів.
 
Результати іспиту

Кожна частина іспиту становить 20% від загальної оцінки. Кандидати, які склали іспит, отримують наступні оцінки:

  • A (80-100%). Рівень C1
  • B (75-79%). Рівень B2
  • C (60-74%). Рівень B2

Кандидати, які не склали іспит, отримують:

  • D (55-59%)
  • E (0-54%)

Кандидати отримують звіт про результати іспиту, що містить оцінки за кожний етап і представлений у вигляді графіку. У звіті оцінені всі частини іспиту відповідно до шкали: відмінно – добре – задовільно – незадовільно. Кандидати, які успішно склали іспит, отримують сертифікати, що підтверджують рівень мови.
Результати можна дізнатись онлайн.

335

C1 Cambridge Advanced English (CAE)

britain

Якщо ви хочете працювати або навчатися за кордоном, іспит CAE допоможе досягти Вашої мети. Сертифікат визнається у більш ніж 3000 університетах, коледжах, державних і приватних організаціях по всьому світі. Сертифікат допоможе Вам при вступі до ВНЗ Великої Британії та Австралії, TAFE коледжах, а також для вишів Сполучених Штатах та Канади.

Переваги від складання іспиту

Головною перевагою є визнання Сертифікату CAE багатьма установами по всьому світі. Крім того, іспит надасть Вам впевненості у власних силах, а також стане відмінною мотивацією для переходу на наступний рівень – Cambridge English: Proficiency (CPE).
 
Рівень іспиту

За міжнародною шкалою рівень іспиту CAE це С1 (Advanced). Для його складання необхідна наявність просунутого рівня знань англійської мови; вміння розуміти лінгвістично важкі тексти, в тому числі розуміти їх прихований сенс; легко та швидко розмовляти на будь-які теми; ефективно та влучно використовувати різні мовні конструкції.
 
Формат іспиту

  • Структура – Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking
  • Тривалість кожного з етапів – 1 год 15 хв, 1 год 30 хв, 1 год, 40 хв, 15 хв
  • Результати – 20%, 20%, 20%, 20%, 20%

Reading (читання) складається з 4 частин і 34 питань. Завдання містять зіставлення можливих варіантів, вибір з кількох варіантів і заповнення пропусків у тексті.

Writing (письмо) містить 2 письмові завдання по 250 слів кожне: перше завдання – написати лист, опис або звіт; друге завдання – одне з чотирьох запропонованих на вибір: стаття, твір, лист, розповідь, рецензія. Друга частина містить завдання, які вимагають попереднього прочитання літератури, так званих “set text options”. Список літератури є однаковим для всіх країн і змінюється кожні два роки.

Use of English (практична англійська) складається з 5 частин і 50 питань. Завдання: заповнення пропусків у тексті без варіантів відповідей; вибір правильних варіантів; зміна стилю тексту; трансформацію слів і словотвір.

Listening (аудіювання) складається з 4 частин і 30 питань. Можливі завдання: вибір з кількох варіантів відповідей, завершення речення, співвідношення між варіантами та ін.

Speaking (розмовна частина) складається з 4 частин. Це бесіда між двома екзаменаторами та двома кандидатами одночасно. Можливі завдання: інтерв’ю з екзаменатором про свій вільний час, навчання, кар’єру та ін.; розповідь по картці з індивідуальним завданням; спільне завдання з іншим кандидатом.

Результати іспиту

Для кого передбачений іспит?*

Кожна частина іспиту становить 20% від загальної оцінки. Кандидати, які склали іспит, отримують наступні оцінки:

  • A (80-100%). Рівень C2
  • B (75-79%). Рівень С1
  • C (60-74%). Рівень С1

Кандидати, які не склали іспит, отримують:

  • D (55-59%)
  • E (0-54%)

Кандидати отримують звіт про результати іспиту, що представлений у вигляді графіку і містить оцінки всіх частин іспиту відповідно до шкали: відмінно – добре – задовільно – незадовільно. Кандидати, які успішно склали іспит, отримують сертифікати, що підтверджують рівень володіння мовою.
Результати можна подивитися онлайн.

335

C2 Cambrdge Proficiency English (CPE)

master

Згідно до загальноєвропейської системи рівнів володіння мовами іспит CPE передбачає наявність найвищого рівня англійської мови у кандидата. На даному рівні кандидат повинен розуміти різні тексти без особливих зусиль; вміти відтворити основний зміст інформації, отриманої як з письмових, так і усних джерел і аргументовано відстоювати свою точку зору.

Для кого передбачений іспит?

Якщо ви бажаєте працювати та навчатись за кордоном, мрієте про кар’єру в міжнародній компанії, іспит CPE допоможе досягти Вашої мети. Сертифікат свідчить про компетенцію в області англійської мови, достатню для вступу на магістратуру і докторантуру в британські університети.
 
Переваги від складання іспиту

Головною перевагою іспиту CPE, звичайно, є те, що сертифікат визнається майже всіма установами по всьому світі та свідчить про вільне володіння англійською, прирівняне до носія мови.
 
Рівень іспиту

За міжнародною шкалою CEFR рівень іспиту CPE це С2 (Advanced). Для складання іспиту потрібна наявність просунутого рівня знань англійської мови, вміння розуміти лінгвістично важкі тексти і в тому числі прихований в них сенс і спілкуватися без труднощів, висловлювати свою точку зору і дискутувати на складні теми, ефективно використовуючи різні мовні складові.
 
Формат іспиту

  • Структура – Reading and Use of English, Writing, Listening, Speaking
  • Тривалість кожного з етапів – 1 год 30 хв, 1 год 30 хв, 40 хв, 16 хв
  • Результати – 40%, 20%, 20%, 20%

Reading and Use of English (читання і практична англійська) триває 1 годину і 30 хвилин. Складається з 7 частин і 35 запитань. Завдання містять словотвір; заповнення прогалин в тексті; трансформація речення; заповнення пропусків без варіантів відповідей; співвідношення запитань з відповідними фрагментами тексту.

Writing (письмо) триває 1 годину і 30 хвилин, складається з 2 частин. Письмова частина містить 2 завдання: перше – написання статті, есе, листа або пропозиції по 240-280 слів; друге – пропонується написати на вибір статтю, есе, лист, рецензію або звіт по 280-320 слів. Друга частина містить завдання, які вимагають попереднього прочитання літератури, так званих “set text options”.

Listening (аудіювання) триває 40 хвилин і складається з 4 частин і 30 запитань. Можливі завдання: вибір з кількох варіантів відповідей; завершення речення; співвідношення запитань з відповідними фрагментами аудіозапису.

Speaking (розмовна частина) триває 16 хвилин (в парі з іншим кандидатом) і складається з 3 частин. На початку екзаменатор розмовляє з кожним кандидатом, а потім пропонує їх обом теми для обговорення. По закінченню монологу одного з кандидатів, інший висловлює свою думку на тему, а екзаменатор ставить питання.

Результати іспиту

Кожна частина іспиту становить 20% від загальної оцінки. Кандидати, які склали іспит, отримують наступні оцінки:

  • A – Рівень C2
  • B – Рівень С2
  • C – Рівень С2

Кандидати отримують звіт про результати іспиту, що представлений у вигляді графіку. Він містить оцінки за всі частини іспиту відповідно до шкали: відмінно – добре – задовільно – незадовільно. Кандидати, які успішно склали іспит, отримують сертифікати, що підтверджують рівень мови.
Результати можна подивитися онлайн.

335

Залишились запитання?

    335